Премини към съдържание

Гарнитура капак клапани


Препоръчано мнение

След като подмених О пръстена на делкото единственото място на което се вижда да просълзява масло е от средния болт на капака на клапаните. Не капи но ме дразни нещо да не е в ред та да попитам - когато сменям гарнитурата трябва ли да се направи нещо допълнително (в смисъл погледне, подмени, провери)?

Имаше някъде упътване на какви километри какво се подменя и проверява но къде беше и дали беше за Вагон. На 200к какво се прави по принцип?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еми смених си я днеска...отне ми невероятните 2 часа. Направо ми се разказа играта докато махна старата гарнитура от капака - гумата се втърдила и залепнала, не ти е работа докато се махне и почистят остатъците.

Другото е песен - 6 болта и си готов :) :) :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Правилно. Там не виждам какво друго може да се направи. Сменяш я и толкова. Иначе оттам евентуално реглаж на клапаните, друго - няма!

Поздрави на Котел, дано при вас поне е по-хладничко!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

По хладно е, вчера се върнах от Свети Влас, тука се живее. На 2 пъти видях едни галант с ямболски номер май 4646 на отбивката за Несебър.

А това е за теб - като ти оставне време да си направиш малко "тунинг" - http://www.cardomain.com/ride/709651

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хахахахаха..... Не веднъж съм мислил да си сложа едни железа отпред и да ги разтиквам с камионетката тук из София, че има нетърпими тиквеници.... Ама нямам ресурс - най-вече финансов.... Иначе е идейно, както каза хлапето - Тате, ама тя на джип прилича, само да имаше гума отзад :-)

Поздрави на колегите там!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На 2 пъти видях едни галант с ямболски номер май 4646 на отбивката за Несебър.

Това е Станислав от Ямбол или някой от синовете му.................разобличен е ........ :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това е Станислав от Ямбол или някой от синовете му.................разобличен е ........ :D
Аааа на синът е 47-47, значи си е бил направо той........ :icon_thumbup:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...