Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Препоръчано мнение

Преди месец си купих от Балкан Стар Outlander 2.4 MIVEC. За моя изненада въпреки 170-те коня няма никакво ускорение,с огромна мъка вдига над 120км/ч. Карал съм много коли и под и над 170 hp но толкова спънато нещо не съм карал,а не е тежък 1600кг. Казаха ми ,че е нормално за Японските джипове да са вързани в началото. Моят вече е на 3000км,забравих да добавя,че е автоматик. Моля споделете дали имате подобен опит и изживявания и какво мога да очаквам на татък? :icon_box:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега и ние караме такъв Outlander 2.4 Mivec с автоматична скоростна кутия! На мен в началото също ми направи впечатление , че сякаш не е истински 170 коня , но с времето се забелязва промяна! И нашия не е минал много километри и може би в това е разковничето-като стане на 10000 може би всичко ще си е на мястото!

И на мен ми се струва ,че не е много пъргав , но като влезе в обороти (към 3000) наистина се изтрелва - до тогава е някакси мудгав!

Друга причина може да е в това , че галиш педала за газта, защото и аз в началото само го докосвах и не вървеше , но забелязах , че има доста ход на долу и тогава наистина се забелязват 170-те коня!

Да се надяваме ,че с времето ще си променип мнението за тази кола!

Успех!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за бързия отговор. Газта я натискам здраво.Даже колите предишните ги продавам като станат 2-3 годишни защото се появявя дупка в ламарината под педала на газта(шегувам се). Не забелязвам никакво изстрелване нито на 3000,нито на 4000 оборота.Пробвах да го карам с лостчетата зад волана,също мъка,бучи напъва се тоя двигател,новсичко е някяк мноого плавно. Надявам се да се отпуши на 10000 км,надежда ми дава чувствителността на педала на газта от спряло положение,при лек допир отскача даже плашещо.И другото е добрия мощен звук на двигателя.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пробвах да я карам т.е. настъпвах я яко и на двата режима.Те могат да се сменят до 100км/ч така ,че може да се усети разликата,а такава няма,поне при бензиновия двигател е така.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Защо не говориш с представители на БС, може би те имат отговор или направо ще ти предложат да я закараш на сервиз. Все пак е в гаранция...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Преди месец си купих от Балкан Стар Outlander 2.4 MIVEC. За моя изненада въпреки 170-те коня няма никакво ускорение,с огромна мъка вдига над 120км/ч. Карал съм много коли и под и над 170 hp но толкова спънато нещо не съм карал,а не е тежък 1600кг. Казаха ми ,че е нормално за Японските джипове да са вързани в началото. Моят вече е на 3000км,забравих да добавя,че е автоматик. Моля споделете дали имате подобен опит и изживявания и какво мога да очаквам на татък? :icon_box:

Здравей,

лека корекция - собствено тегло на автомобила 2360 кг.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

лека корекция - собствено тегло на автомобила 2360 кг.

 

Бъркаш!

Двигател:

2,4 - 1585 кг. собствено тегло, 2290 - максимално тегло.

2,2 - 1700 кг. собствено тегло, 2410 - максимално тегло.

2,0 - 1660 кг, собствено тегло, 2360 - максимално тегло.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бъркаш!

Двигател:

2,4 - 1585 кг. собствено тегло, 2290 - максимално тегло.

2,2 - 1700 кг. собствено тегло, 2410 - максимално тегло.

2,0 - 1660 кг, собствено тегло, 2360 - максимално тегло.

Грешката е моя, признавам.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...