Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

За пълното каско


Препоръчано мнение

Каското към Армейците е готово, 7500 лв застрахователна стойност и премия по полица 491.62 ( 468 платени ).

Нещо много са се вдигнали тия застраховки, за тия хора криза няма ли ? :huh:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 11 месеца ...

Ех че бързо минава времето и е време за подновяване на каското.

 

Ако има колеги застрахователи да дават оферти за пълно-каско.

 

Данните са:

Производство: 04.1997

Кубатура: 1997

гориво : бензин

к.с. - 136

град - София

 

застрахователна стойност - 6000 лв.

 

предишен застраховател : Армеец, - (има обявена и изплатена паркин щета - боя за предна броня - 188 лв.)

 

Причина за редакцията - Допълнение - Гражданската отговорност е в "Български имоти"

Редактирано от sunnyboy115
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля, че идеята да си застраховаме колите в една компания е неприложима за нашия клуб, защото сме от различни градове, а това има голямо значение. Примерно в Ямбол аз имам познати в Бул Инс и ако възникне проблем, те ще ми го решат по най-добрия начин. Другите колеги вероятно имат познати в други застрахователни компании.... и така. Нека не забравяме, че сме в България и човешкия фактор е от решаващо значение. Цената на Каско-то не е чак толкова важна, по-важно е какво ще получим срещу тази цена.

 

Аз самия съм застраховател. За над 5 коли винаги може да се направи отстъпка, ако застрахователя желае. Компанията е с 100% чуждестранни инвестиция и ако някой иска лесно ще разбере коя е. За мутренски (армеецки) работи не може да се говори. Патили са доста хора от повечето компании. При нас цените със сигурност не са най-ниски, но са подходящи за да може да се изплати всяка 1 щета. Има и други много стабилни компании. Най-вероятно е като при нас - отстъпка за каско при ГО в същата компания. Мисля, че Левинс са най-евтини(щети над 50 лв само срещу документ за бракуване :icon_doh: За финал ще кажа: НЕ ПРАВЕТЕ АВТОКАСКО САМО ЗА ДА ИМАТЕ КАСКО, А ВИЖТЕ ДОБРЕ КАКВО ЩЕ ПОЛУЧИТЕ СРЕЩУ ПАРИТЕ СИ :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ех че бързо минава времето и е време за подновяване на каското.

 

Ако има колеги застрахователи да дават оферти за пълно-каско.

 

Данните са:

Производство: 04.1997

Кубатура: 1997

гориво : бензин

к.с. - 136

град - София

 

застрахователна стойност - 6000 лв.

 

предишен застраховател : Армеец, - (има обявена и изплатена паркин щета - боя за предна броня - 188 лв.)

 

Причина за редакцията - Допълнение - Гражданската отговорност е в "Български имоти"

Около 700 лв :icon_doh: Броя я над 13г.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Аз и ГО и Каско са ми към Армеец. Доволен съм, че като се наложи не ме въртят и не ме занимават с глупости, до сега това което са ми изплащали е стигало да оправя нещата. Вярно е, че има по-евтини оферти от тяхните, но според мен няма смисъл, за да спестя някакви дребни пари, рискувам после да загубя много повече.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...