Премини към съдържание

Kаризма-автоматик


Препоръчано мнение

здравейте, пише ви един "чисто-нов" фен на каризма...до месец ще си взимам такъв "дзвер"....спрял съм се на обикновения 1.8 двигателхаресах си една в германия единственото което ме притеснява е че е с автоматична кутия. Ако може да споделите мнения за автоматичните скоростни кутии защото знам че не им е евтин ремонта...?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

...явно собствениците на каризма-автоматик са страшно малко....или николко... :icon_crying:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

...явно собствениците на каризма-автоматик са страшно малко....или николко... :icon_crying:

 

Ами аз дори не съм чувал да има на Каризма автоматична скоростна кутия. Явно са много малко разпространени.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако колата е подържана като хората и не е на 500000км няма от какво да се притесняваш. Много здрави скорости са автоматите стига да се сменят маслата и филтрите, когато трябва и с каквито трябва... иначе става гадна работа и един ремонт излиза около 2000 лв. :icon_blush: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Преди около 3 месеца си купих Каризма 1.8 с автоматична скоростна кутия.

Разбрах, че никога до сега не и е сменяно маслото и смятам в най-скоро време да го сменя.

Колата е на 100 000 км., ако може да се вярва на километража и сервизната книжка. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

голяма ли е разликата м-у двигателите 1.6 и 1.8 (не говоря за GDI) мисля да слагам газош инжекцион и ме интересува с кой двигател колата се държи по-добре. нали и двата са 16v ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Ми колега, аз съм с такава Каризма каквато те интересува 1.8MPI автоматик с газов инжекцион. Имам я от три месеца, в които 2 бях без книжка, така че не мога много да те информирам, но колата ме грабна още като се качих и я подкарах, а по принцип не исках да чуя за кола автоматик. Успех в избора

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...