Премини към съдържание

коне на каризма 1.9 тд


Препоръчано мнение

Здравейте колеги!

Имам каризмата от два месеца и все се чудя колко са и точно конете.По талон я писаха 66kw демек 90 коня,а като я вземах си мислех че си купувам кола с 98 коня(поне така ми каза продавача). Както и да е като я регистрирах викам тоя ме прекара с 8 коня,но наскоро бях попаднал на -тема- за поставяне на интерколер на каризма 1.9 тд,и си викам ааа? мойта има интерколер а на колата пише само "тд".И така да си дода на въпроса-мисля,че на колегата каризмата беше 90cc без интерколер и се питам.Мойта колко е? :rolleyes:

Колата е 98г.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ТДИ не може да пише ка колатата защото това е патент на WAG!

Не съм сигурен дали каризмата има двигател без интеркулер (не мисля, че има), но останалите всички са с интеркулер.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги!

Имам каризмата от два месеца и все се чудя колко са и точно конете.По талон я писаха 66kw демек 90 коня,а като я вземах си мислех че си купувам кола с 98 коня(поне така ми каза продавача). Както и да е като я регистрирах викам тоя ме прекара с 8 коня,но наскоро бях попаднал на -тема- за поставяне на интерколер на каризма 1.9 тд,и си викам ааа? мойта има интерколер а на колата пише само "тд".И така да си дода на въпроса-мисля,че на колегата каризмата беше 90cc без интерколер и се питам.Мойта колко е? :rolleyes:

Колата е 98г.

 

Те продавач-джамбазите освен да баламосват, какво може да се очаква. Както си разбрал мощността си е 90 к.с., също така имаш интеркулер. Той си се вижда дори.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Турбото си губи смисъла ако няма интеркоолер, т.е. всички марки и модели коли с турбокомпресор имат и интеркоолер. Ако твоята Каризма е произведена преди 2001 година, значи си е 90 коня. Съвсем отделен е въпроса, че 90 японски кончета са повече от 90 европейски. :icon_dance: Да ти обяснявам ли защо е така, или ти си го знаеш?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...