Премини към съдържание

Ръководство за експлоатация


Препоръчано мнение

Привет колеги, издирвам ръководство за експлатация на Каризма 1.8 бензин 1997г. Прегледах този и руския форм, но не открих нищо. Има само ръководства за ремонт. Когато закупих автомобила ми дадоха такова но е на немски и мога само да оцветявам картинките, думичка не разбирам. Ще съм благодарен някой ако може да го ъплоудва на руски или на английски език. Благодаря ви? Предполагам, че преди години се е продавало с автомобила и на различни езици такова.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Привет колеги, издирвам ръководство за експлатация на Каризма 1.8 бензин 1997г. Прегледах този и руския форм, но не открих нищо. Има само ръководства за ремонт. Когато закупих автомобила ми дадоха такова но е на немски и мога само да оцветявам картинките, думичка не разбирам. Ще съм благодарен някой ако може да го ъплоудва на руски или на английски език. Благодаря ви? Предполагам, че преди години се е продавало с автомобила и на различни езици такова.

Мисля че ръководството за Спейс Стар ще ти свърши работа ...

http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=4910

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че ръководството за Спейс Стар ще ти свърши работа ...

http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=4910

Благодаря ти, свалих го наистина има много прилики, но има и разлики :(((. И все пак, някой ако има ще му бъда благодарен.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

.............................Когато закупих автомобила ми дадоха такова но е на немски и мога само да оцветявам картинките, думичка не разбирам. ..............

Като оцветиш твоето обади се да ти дам и моето ръководство, също на немски :)

 

Сега сериозно. Аз също не знам немски, но като видях зор с моето ръководство на немски, взех един речник и нещата, които не ми бяха ясни си ги преведох криво ляво. Не перфектно, но смисълът се хваща. Успех!

 

А, и да не забравя, писането с главни букви не се толерира в този форум, поради което поправих заглавието на темата ти.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Като оцветиш твоето обади се да ти дам и моето ръководство, също на немски :)

 

Сега сериозно. Аз също не знам немски, но като видях зор с моето ръководство на немски, взех един речник и нещата, които не ми бяха ясни си ги преведох криво ляво. Не перфектно, но смисълът се хваща. Успех!

 

А, и да не забравя, писането с главни букви не се толерира в този форум, поради което поправих заглавието на темата ти.

 

Сомо срещу предоставени моливи от твоя страна, иначе НЕ :))))))))))))))))))))))))

 

пп. Извинявам се за главните букви!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Привет колеги, издирвам ръководство за експлатация на Каризма 1.8 бензин 1997г. Прегледах този и руския форм, но не открих нищо. Има само ръководства за ремонт. Когато закупих автомобила ми дадоха такова но е на немски и мога само да оцветявам картинките, думичка не разбирам. Ще съм благодарен някой ако може да го ъплоудва на руски или на английски език. Благодаря ви? Предполагам, че преди години се е продавало с автомобила и на различни езици такова.

Ми колега моето е на италиански, ако искаш ще намеря начин да го споделя теб, ако обещаеш да не да рисуваш по-него :) . Аз съм учил френски и латински доста време та общо взето схващам основните идеи на авторите ;) .

Със здраве

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Колега имам това, което ти трябва и е на английски. За късмет съм и от Стара Загора. Убеден съм че е което търсиш, понеже има за всички Каризми. Гди-то го дават 1.8 двувалка, другото е с един :)

Сори за късния отговор, ама по-добре късно, ...... 0896726433

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...