Премини към съдържание

Проблем със релето за запалването


Препоръчано мнение

Имам следния проблем релето за запалването Control relay (Fuel pump control) след изключване от контакт започва да вибрира и да бучи.Когато дам на контакт всичко се оправя.Ако някои има някаква идея от какво може да е моля да ми пиши.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имам следния проблем релето за запалването Control relay (Fuel pump control) след изключване от контакт започва да вибрира и да бучи.Когато дам на контакт всичко се оправя.Ако някои има някаква идея от какво може да е моля да ми пиши.

Би трябвало да са две релета в един корпус и вътре свързани по определен начин, едното е за помпата ,другото е за ЕКУ-то.............възможно е това за помпата да ти се е прецакало и да залепва ...........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Би трябвало да са две релета в един корпус и вътре свързани по определен начин, едното е за помпата ,другото е за ЕКУ-то.............възможно е това за помпата да ти се е прецакало и да залепва ...........

 

 

Благодаря за инфото ще намеря друго и ще тествам.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за инфото ще намеря друго и ще тествам.

 

 

Оправих го :icon_thumbup: :mitsu-smiley: релето се беше скапало смених го с друго. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...