Премини към съдържание

Монтаж на Bluetooth Gps модул


Препоръчано мнение

Здравейте,

 

Купих си Bluetooth GPS модул със захранване от запалката. След няколко проби реших да си го монтирам на "тавана" на багажника. Приемането е екстра и даже си има изведени кабели (виж тук).

 

Имам една 4ка мъжка букса със 12 V захранване, която ми върши перфектна работа и е само на 20 см от избраното място за монтаж.

 

Та, въпроса ми е дали имам шанс да намеря съответния женски куплунг? Просто не искам да режа оригиналните кабели.

 

И втория - знаете ли къде мога да намеря женски куплунг за запалка или там както се нарича? Видях един такъв в Импас и се чудя дали някой го е пробвал?

 

Ще направя снимки утре за всеки случай...

 

Мерси предварително,

Пламен

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, колега. Имам комплект запалка със захранването, дадоха ми я с колата, новия Лансер. Лятото, ако си дойда за една-две седмици до БГ, може да видиш дали ти върши работа. Успех.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, колега. Имам комплект запалка със захранването, дадоха ми я с колата, новия Лансер. Лятото, ако си дойда за една-две седмици до БГ, може да видиш дали ти върши работа. Успех.

 

Еее, мерси. Дано я намеря до тогава. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей!

 

В Практикер гледах запалки по 10-20 лв. С куплунг и всичко. Преди време беше, ама сигурно още има. Можеш да се пробваш там - беше на "голфисткия" щанд, където са всякакви тунинг китайски глупости, сини лампички и т.н. :D Не знам дали куплунга ще е стандартен, защото май си идваше със собствена запалка, ама не пречи да пробваш...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей!

 

В Практикер гледах запалки по 10-20 лв. С куплунг и всичко. Преди време беше, ама сигурно още има. Можеш да се пробваш там - беше на "голфисткия" щанд, където са всякакви тунинг китайски глупости, сини лампички и т.н. :D Не знам дали куплунга ще е стандартен, защото май си идваше със собствена запалка, ама не пречи да пробваш...

 

Благодаря, аз във офроад форума гледах една такава тема. Ще мина да проверя :) Мерси пак.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...