Премини към съдържание

Благотворителност 2 - Дом за Сираци "Св. Николай"


Препоръчано мнение

Колеги, какво ще кажете за посещение на Дом за Сираци "Св. Николай", с. Нови Хан в началото на юни (да речем 01.06.2008 - неделя)?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Лошо няма, но аз мисля, че ние вече сме поели ангажимент с дома в Ст. Загора!!! Домове много, но ние неможем да огреем навсякъде...След като сме дали обещания и надежди на тези дечица, нямаме право да ги пренебрегваме и разочaроваме!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Всички знаем с колко усилия, от страна на няколко членове на клуба, и време беше свързано "откриването"на дом Българка.

А след, като вече ходихме и проведохме най-уникалната среща за годината (за сега), мисля, че няма за какво повече да говорим......

Предлагам на колегата dan да проследи темата от началото :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ние сме малък клуб (което не е никак лошо, като гледам какво става в другите форуми)

Подкрепям горните мнения на колегите! Отне ни месеци да се организираме и съберем средства това мероприятие, а до 1.06 - няма как да стане

Да си мислим за нашия си дом и малките ни приятели!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм съгласна с колегите, че е по-добре да сме последователни в усилията си и да продължим с дома в Стара Загора. И без това много хора от клуба са резервирани към инициативата, така че нямаме ресурс засега да се занимаем и с други домове.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...