Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Разход на гориво на Паджеро....


Препоръчано мнение

Имам паджеро пинин 2 литра ГДИ двигател 2001г! според мен , колата харчи адски много . на градско дава разход на компютъра / а и на засичане на бензиностанция/ над 16л/бензин!!! не е включено 4х4 -само че е автоматик скоростната кутия! искам да попитам това нормално ли е за тва малко джипче или имам проблем!?!? на мен ми се вижда множко! Отделно го кара жена и не го юрка, а и ми се вижда, че за тия 129 коня хич не е пъргаво....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

http://www.catalog.auto.ru/catalog/cars/card/6994.html

 

Разходите са най-отдолу, не казвам че са точни данни, но са сравнително верни.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

начи работата е зле-въпреки ,че тия данни са май за нормална скоростна кутия..!

разход под 11 не ми дава на извъградско ,а 16-16,5 е градско...

да ме упътите към читав сервиз да я погледнат и евентуално ремонтират.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега аз имам същият проблем, но при мене не пада под 17 в града и под 12 извън града, а съм с Галант /автоматик-160 коня/.

Ще ходя на диагностика, за да видя къде е проблема. Вероятностите са много: грешка в компютъра, свещи или кабели, датчик на дроселоватаклапа,

моторчето на празния ход, запушен катализатор или редица други....! :icon_crying:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Имам го абсолютно сщото. Да знаеш, нещо не е в ред. На мен в най-големите задръствания ми дава разход около 13, а на извънградско никога не е отивал над 9 и то, когато яко го сръчкам. Най-добре го закрай на диагностика в Балканстар. Може да са много неща - дебитомер, дроселна клапа, свещи, бобини. Ти правил си си нещо по него след като взе да ти дава такъв разход, а пък и да не върви, както казваш?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 месеца ...

нищо не съм пипал по колата -само смених масла,филтри,ангренаж и разни дреболии...!! освен това в сревиза в СБА взеха,че ми избушиха катализатора ,щото бил се задръстил-да ама светна лампата за двигателя е се принудих да си купя нов катализатор,ма взех менте някакво за 350лв.

сега пак след няколко месеца ми светна лампата и отделно калата харчи направо зверски около 20 и просто се чудя в кой сервиз да я закарам да стане кола.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Закарай я при DJ_Tymbi да я прочете, грешки параметри и т.н. Една разпечатка да извади с параметрите, и после дай да видим какво става. Или ако ти се разкарва до Пловдив ми я докарай. Ама с този разход.... :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...