Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Смяна на оригиналното СД ASX с мултимедия


Препоръчано мнение

Здравейте колеги,

Реших да си поставя мултимедия на Мицубишито ASX .Поогледах  всички мултимедии които предлага Алиекспрес и естественно поръчах по скъпичкото с добри показатели и отзиви към продавача и устройството,като при търсенето писах че търся мултимедия за мицубиши ASX 2013 год. и ми показа определени бройки.Поръчах и ми доставиха поръчката с централната конзола.Та въпросът ми е след монтажа на мултимедията ще мога ли от волана да командвам мултимедията или не.Ако няма да може волана да командва мултимедията и евентоално знаете причината моля да ми подскажите за да не се лутам или ако трябва да се копува някой елемент допълнително моля да ми подскажите.И още един въпрос,Ако знаете някой техник от Бургас който да може да ми свърже качественно мултимедията , така че да изпълнява команди от волана ще ви бъда много благодарен да ми дадете инфо за евентуална връзка с техника.Много,много ще съм Ви благодарен.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей  ,колега, 

Мисля на Технополис Славейков ще могат да се справят  Моят  е 2012 с малкия дисплей и тъй като не искам да развалям конзолата си поръчах 10.26" видео регистратор андройд.. ОтНедоглеждане  при поръчката вместо с 4 gb/ 64 съм поръчал модела с 2gb/ 32.Имам ок. да го върна и ще поръчам по мощния.  Твоят с какви параметри е?https://www.aliexpress.com/item/1005006164334269.html- това е моят. Ще трябва да го монтирам над духалките на централната конзола. 

 

   

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

Благодаря че се отзова на темата и ми отговори.За параметрите на моята мултимедия не мога да ти кажа защото е поръча зет ми който е много вътре с електрониките(компютри,телефони,;ултимедии и т.н.) ще той я избира и той я поръчва ,а аз само получавам инфо от него за поръчката.Колега има ли проблем с техниците на Технополис ако ги помоля да ми монтират мултимедията след като е закупена от Чужбина а не от Технополис? Относно характеристиките на моята мулти медия ще взема инфо от зет ми и ще ти пиша.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

    Няма проблем,  ще си платиш само за монтажа. Аз си слагах дневни при тях .Гледам че и са качили колата ми в страницата. https://fb.watch/pHkfBNpIjg/

  

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

Здравейте колеги, относно мултимедията.

Бях извън страната  доста време,тъй че подновявам темете за мултимедията.Бях при техниците в Технополис Бургас

но ми отказаха да се занимават с монтажа.Отидох до аудио центъра на ул.Сан Стефано зад новата поща.Там момчето е монтира,но възникна проблем при обучаването на медията с волана.Поставил някакво допълнително блокче ,но пак проблем.Та търся начин и помощ за някой разбирач който може да обучи волан/медия и да заработят бутоните на волана.Благодаря.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 часа, leon2609 написа:

Здравейте колеги, относно мултимедията.

Бях извън страната  доста време,тъй че подновявам темете за мултимедията.Бях при техниците в Технополис Бургас

но ми отказаха да се занимават с монтажа.Отидох до аудио центъра на ул.Сан Стефано зад новата поща.Там момчето е монтира,но възникна проблем при обучаването на медията с волана.Поставил някакво допълнително блокче ,но пак проблем.Та търся начин и помощ за някой разбирач който може да обучи волан/медия и да заработят бутоните на волана.Благодаря.

https://www.drive2.ru/l/611019228471920397/

     Виж от тук дали ще има нещо. Нямах време да я прочета, препратих я само .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...