Премини към съдържание

Искам да си купя Паджеро


Препоръчано мнение

здравейте всички! :D надявам се да ми помогнете! искам да си купя паджеро и ще съм много благодарна ако някой ми разкаже нещо повече за джипката, защото не знам много за нея,но много ми харесва моделът от 93-97 год.

БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!!! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето един линк:

http://www.mitsubishibg.com/forum/index.ph...%E4%E6%E5%F0%EE

колега, който си продаваше Паджерото:

http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=5673

 

Успех с покупката.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Паджерото на колегата е уникално и на изключително добра цена, ако не се е отказал да го продава - това е твоята кола!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

благодаря за линка!!! има важна информация там :)

но ако можете да ми кажете нещо повече за смяната на резервните части : щанги,накрайници; шарнири;ремъци;

филтри;накладки;амортисьори;пружини..........нещо от тях ако се прецака за каква сума да се подготвя ? :help:

много много благодаря!!! :yes3:

аз и другото,което ме интересува е ориентировачна цена на ролбари/от тези големите/;спойлери; стр. степенки; вежди; метален калъф за резервната гума;халогени; ксенонови фарове;джанти; зимни и летни гуми........ и случайно ако знаете каде мога да си ги закупя??? ХИЛЯДИ БЛАГОДАРНОСТИ!!! :icon_clap:

еми не съм много в час с тези неща,а много искам да се образовам малко :icon_blush: !!!

това ще е първата ми кола и искам да я разуча ,защото АДСКИ МНОГО МИ ХАРЕСВА :mitsu-smiley: и мисля,че съм влюбена в този джип!!! :D PLS!!! HELP ME!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ха така! Каква младвеж само, а нямали били чувство за естетика....

Търси колегата, не знам дали се отказа да я продава, но наистина това Паджеро е ГЛЕДАНО... За частите - има ги и дори да са по-скъпи от на нашите коли - няма да е страшно. Но каквито подобрения си изброила - не знам дали няма да струват колкото колата... Нищо, де, ако това не те притеснява особено - ще е истинско удоволствие да я видим после! Иначе - търси колегата Miroslav - той може да те светне за цени

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

благодаря за линка!!! има важна информация там :)

но ако можете да ми кажете нещо повече за смяната на резервните части : щанги,накрайници; шарнири;ремъци;

филтри;накладки;амортисьори;пружини..........нещо от тях ако се прецака за каква сума да се подготвя ? :help:

много много благодаря!!! :yes3:

аз и другото,което ме интересува е ориентировачна цена на ролбари/от тези големите/;спойлери; стр. степенки; вежди; метален калъф за резервната гума;халогени; ксенонови фарове;джанти; зимни и летни гуми........ и случайно ако знаете каде мога да си ги закупя??? ХИЛЯДИ БЛАГОДАРНОСТИ!!! :icon_clap:

еми не съм много в час с тези неща,а много искам да се образовам малко :icon_blush: !!!

това ще е първата ми кола и искам да я разуча ,защото АДСКИ МНОГО МИ ХАРЕСВА :mitsu-smiley: и мисля,че съм влюбена в този джип!!! :D PLS!!! HELP ME!!!

Здравей....въпроса ти е доста голям и за да ти отговоря трябва да ти смъкна цялата ценова листа на Ратола:) но със сигурност ще ти кажа че е по-скъпо отколкото на лек автомобил,но не чак толкова по-скъпо ;) За глезотиите които искаш да слагаш,да знаеш ,че ако ги поръчаш чисто-нови ще ти се извие свят от сумата която ще ти кажа.Само компект ролбари излиза над 2000 лв,металния калъф по спомен маи беше около 400лв,ксенона според зависи +- 300лв, джанти...оригинални 2-ръка около 1000лв. Комплект гуми ако вземеш хубави летни с хубави зимни(чистонови) около 2500лв.

 

п.с. За частите ако толкова много те инересува ще се разровя да ти извадя от фактурите кое колко струва!

Колегите са прави и им благодаря. Паджерото ми още се продава и ако имаш интерес звънни или ми пиши !

Поздрави и успех:)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми се струва, че колегата lubenti доста си е глезил колата, и човекът решил да и' стане собственик няма да има нужда скоро да сменя консумативи.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми се струва, че колегата lubenti доста си е глезил колата, и човекът решил да и' стане собственик няма да има нужда скоро да сменя консумативи.

Да ти призная не си далече от истината :icon_thumbup: :mitsu-smiley: На този етап трябва да се правят съвсем дребни неща,които бъдещият собственик дори може изобщо да не пипа :mitsu-smiley: Е да не забравяме, че това са си коли на години,на които все нещо ще се появи да се смени,но ако взимаш мерки на време,нито го усещаш като разход,нито те ядосва :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...