Премини към съдържание

Супер малък разход на Лансера :)


volen

Препоръчано мнение

Здравейте.Сега се прибирам от Варна.На дълъг път Лансер-а ми даде на отиване 5.8 на 100 :icon_thumbup: обаче не съм падал под 130 :icon_rock: на връщане разхода ми падна под 5.2 на 100 :rock: :icon_clap:

Супер съм доволен.Забелязах,че на 120 км оборотомера ми е на 2500 оборота в минута :icon_doh: на форда ми беше 3200 :icon_blush:

Незнам как от 68 коня е постигнато това :icon_doh: и то без турбо :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 5 седмици ...

Аз също имам дизелов Лансер комби, но моя май е от по-стария модел. Искаш ли да ги изпробваме кой от двата има по-добро ускорение? :icon_bye: Който падне, ще черпи по бира :icon_cheers: . Приемаш ли предизвикателството?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 месеца ...
68 коня

Това дизел ли е?

7715[/snapback]

Да , това е чист дизел, и то от старите генерации дизели, с механична нагнетателна помпа..........нищо че е 68 коня, струват ти се малко, нооо..........знаеш ли как върви........ :D Все пак е 68 митсубиши коне :icon_thumbup: :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 7 месеца ...

Абе пичове я кажете мойта кола колко коня е- Mitsubishi Lancer glxi 1.8 89год. хечбек...

питам щото на двигатела пише само киловатите, апа не им разбирам много!!! :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе пичове я кажете мойта кола колко коня е- Mitsubishi Lancer glxi 1.8 89год. хечбек...

питам щото на двигатела пише само киловатите, апа не им разбирам много!!! :icon_hmm:

Ми 1kW = 1.36 p.s. ( или 1.36 конски сили) :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...