Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Смяна на радио Спейс стар 2003


Препоръчано мнение

Хора, решил съм да сменям радиото на звездичката, но съм доста "гол" по темата. Нито съм на ти с конекторите, нито знам как да го сваля. 

Ще може ли малко вътрешна информация, как да избера радио с правилния конектор, кой е правилния конектор. Държа да има AUX и Bluetooth. Не искам екранчета и т.н. Просто да си слушам моята си музика.

 

Мисля, че моделът на моето радио се води Mitsubishi W142.

 

Всякакви коментари са добре дошли! Дори и градивната критика ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Ако не съм закъснял  - първо си купуваш преходник с женска букса Митсубиши към мъжка Евробукса. Купуваш си каквото си искаш плейър и преди да свалиш стария и да сложиш новия си избираш какво да ти показва компютъра на твоя дисплей - дали да е средния разход, оставащите километри до празен резервоар или средната ти скорост. защото каквото оставиш последно на старото ти СД , това ще изписва оттук нататък. Долният ред с името на радиостанцията вече няма да я има на дисплея. Спейсовете май всички светят в бяло, така, че за по-красиво си избери модел с бяла подсветка. Сваля се елементарно - огъваш два дебели тела във формата на ,,U'' ( примерно очукан електрод за заваряване) и ги мушкаш в дупките и дърпаш.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...