Премини към съдържание

Новият Mitsubishi Colt 1.3 12v 1991 C51


Препоръчано мнение

Моя колт е 1.3 75к.с. с климатик и да ви кажа има разлика само при ускорението, а в разхода на гориво разликата е малка.

Знам един ударен като моя с климатик и е здрав.

Ако искаш да ти кажа къде е за да провериш цената.

Поне е проектиран за купе с подобен обем, а и си е фабричен на :mitsu-smiley: , само дето е по-нов модел, ама това е +

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Моя колт е 1.3 75к.с. с климатик и да ви кажа има разлика само при ускорението, а в разхода на гориво разликата е малка.

Знам един ударен като моя с климатик и е здрав.

Ако искаш да ти кажа къде е за да провериш цената.

Поне е проектиран за купе с подобен обем, а и си е фабричен на :mitsu-smiley: , само дето е по-нов модел, ама това е +

хмм ем ако наистина има за по 300-400лв сериозно се замислям.Pilota_koko а за този удареният на части ли го дава :? кажи къде да го диря :))

Ам а да попитам климатика какви толко оказва влияние на двигателя шот несам запознат нещо :mitsu-smiley: :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

хмм ем ако наистина има за по 300-400лв сериозно се замислям.Pilota_koko а за този удареният на части ли го дава :? кажи къде да го диря :))

Ам а да попитам климатика какви толко оказва влияние на двигателя шот несам запознат нещо :mitsu-smiley: :icon_hmm:

COLT-а се намира в една морга на околовръсното в дъгата между Симеоновско шосе и Бистришко шосе срещу бензиностанции Опет и ОМВ, ама предполагам че само за радиатора ще искат около 300 кинта.

То с питане става.

 

 

Компресора на климатика е вързан с ремък за шайбата на коляновия вал и при включено положение (когато използваш компресора за да създава налягане) той използва същата тази мощност която отива към съедините, скорости, диференциал и колела.

За това двигателя се спъва малко и за да върви колата ти и даваш повечко газ, а от там се появява и разликата в разхода на гориво.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Viper, аз по усет се научих вече, но не мога да преценя в цифри :icon_hmm:

Може да ти кажем с каква скорост на каква предавка с колко оборота си! :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

pilota_koko няма да е лошо наистина някой да ме светне:)

Иначе вече усещам кога да сменям предавките, че преди .. няма да ви казвам :icon_crying:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

на 5-та с 3000 об. си със 110км/ч. с 2000 об си със 70км/ч. с 5000 об със 170км/ч.

на 4-та с 3000об. 80км/ч. с 2000 0б. със 60км/ч.

на 3-та с 2300- 50км/ч.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...