Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Реле, контакт или нещо друго


Препоръчано мнение

Здравейте, от известно време нямам 1-ва степен на чистачки и 1-ва степен на парното. Другите си работят нормално. За чистачките, също при която и степен да дам друга си работят, но изключа ли в горно положение и си остават там. Реално изчаквам ги до долу да стигнат и с листа изключвам и така я карам. Според вас реле ли е или от самите механизми са се скарали. Ако е нещо реле откъде да видя долу над педалите кутията или в двигателя двете кутии? Има един колега продава Колт на части, та ако някой знае кое да търся мога да взема реле или лостче или врътка за парното. 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

 Ето и схемата на трите кутии, две в двигателя и една над педалите в купето. Кое реле да сменя да видя дали е от него? Някакви идеи. Мерси 

 

https://fuseandrelay.com/mitsubishi/colt-5.html

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Проблемът не е в реле или предпазител.

Според мен - имате 2 отделни проблема. (единият - с чистачките, другия - с вентилатора на парното).

Ако имате ел. схеми - ще е по-лесно.

Евентуално, потърсете Milen_Z, който е от Пловдив, и вероятно ще реши проблемите !

Успех !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ясно, все пак взех релета от друго Мицубиши Колт, та мога да пробвам, да сменя, т.е имам релета от кутията под таблото на шофьора, мисля че са те, но както казвате има и вероятност да е от чистачките или връзките на парното. 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...