Премини към съдържание

Части за Colt ?


Препоръчано мнение

Здравейте , имам желание да си купя Colt и искам да разбера горе-долу как вървят цените на частите за този модел.Предполагам , че едва ли може да ми кажете с точност за всяко нещо , но поне да ми дадете сравнение с други марки коли , за да си направя сметка ;)

P.S Colt-cheto е бомба ! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте , имам желание да си купя Colt и искам да разбера горе-долу как вървят цените на частите за този модел.Предполагам , че едва ли може да ми кажете с точност за всяко нещо , но поне да ми дадете сравнение с други марки коли , за да си направя сметка ;)

P.S Colt-cheto е бомба ! :)

 

Ами според мен частите са на нормални цени...Малкото неща които съм сменял, в сравнение със същите на някой марки са по-скъпи с други по-евтини.... Факт е обаче, че всичко което съм купил просто си пасва на мястото, а при предните коли които съм карал небеше точно така :) Абе вземай колт и няма да съжеляваш!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Купувал съм оригиналните палец, капачка, кабели и свещи за колта, и цената беше същата като на Сеат Ибиза на тези части (пак иригиналните).

Плюса при :mitsu-smiley: е, че си купуваш някоя истинска част ако ти се наложи, сменяш я и повече не се занимаваш с нея докато караш тази кола!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега не се притеснявай и го купувай.

Частите са на съвсем нормални цени,сравнени с други коли от този клас.Е,поне тези които аз съм купувал и за които съм питал.КОЛТА Е :first: .Няма да съжаляваш.Успех

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...