Премини към съдържание

Mitsubishi Outlander 2.4 2004 година


Препоръчано мнение

Предстои ми покупка на Outlander 2004 година имам въпрос относно смяната на консумативи колко пари излиза разхода 10 на 100 ли е за 2.4 бензин дали газов инжекцион е най-доброто от газовите уредби как се държи колата на пътя нещо специфично относно този модел за първи път ще карам митсубиши ако може цялостна информация за модела

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Раздвоен съм между Аутлендър 2004г. и ГРАНДИС 2004г., с 2.4-бензинови двигатели. Еднакви ли са двигателите; винаги ли е 4х4 лендъра; грандис-а с какво предаване е/той като, че ли е моя фаворит относно интериор/ и не на последно място търпят ли двг-те газов инжекцион? Благодаря ВИ :mitsu-smiley: А понеже са и 160 к.с. колко им е данъка и как се изчислява над 150к.с.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Предстои ми покупка на Outlander 2004 година имам въпрос относно смяната на консумативи колко пари излиза разхода 10 на 100 ли е за 2.4 бензин дали газов инжекцион е най-доброто от газовите уредби как се държи колата на пътя нещо специфично относно този модел за първи път ще карам митсубиши ако може цялостна информация за модела

Мотора е 4G64 2.4 16 valve ECI-Multi ..............на този модел мотора е 158 коня.Има и една модификация която е 142 коня и 215 нютона/2500 об. Търпи всякаква газова инсталация ,но според мен е по добре да е ГИ............Разхода е към 12-13/100 км. градско ,извън града пада на около 9-10л./100км.

Относно консумативите - агр. ремъци ( те са два ) и ролки (те са 3 )излизат около 350-400 лв. японски, има и корейски и тайвански но в никакъв случай не слагай такива.........за труда отделно.............

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...