Премини към съдържание

Хайде още един в клуба :)


tef4o

Препоръчано мнение

Оня ден много изненадващо останах без кола. Позяпах обявите... то ясно, че италианска и френска измишльотина никога няма да си купя. Нито пък немска. А наличните финанси - наникъде... И докату плаках и умувах си купих един Lancer, 95-а, скромничък и практически евтин.

 

Уааааа, покрай скапаното служебно пежо бях забравил вече какъв кеф е да лашнеш 5та-3та и да изчезнеш 6 секунди :)

 

Имам само един въпрос (сори, ако вече е разискван тук, в момента съм толкова на кеф, че дори не ми се рови още из форума) - нормално ли е при по-рязко затваряне на врата звука да напомня на Вартбург? Онова специфичното дрънчене на куха ламаринена кутия, макар и доста по-тихо, разбира се.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

tef4o , да ти е честита новата придобивка! Много без аварийни километри ти пожелавам!

Относно запитването ти не мога да дам мнение!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нормално, и при мене е така, но това е само ако някой затвори вратата като че ли е в старо жигули!

Късмет и безаварийно шофиране.

:icon_thumbup: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ъъъ, забравих да питам за другото важно - Взех колата със скапан механизъм на шофьорската врата.

Уж беше изгоряло моторчето и малко се подведох, щото по случайност имам здраво такова, но се оказа, че е ръждясало всичко и се е скъсало жилото, а (изненада) моторчето със все редуктора въобще липсва.

Тук (Стара Загора) по моргите не видях кьорав лансер... то какво ли да прави там :)

Някакви идеи? И цени?

Лансера е 95та, 4G92

 

И последно, още една дивотия, която съм забелязал и по другите японки.

Единия от пластмасовите шарнири на щангата на чистачките, тая от моторчето, се е износил яко, тропа и едва се крепи. Нещо не можах да го открия като резервна част, та имате ли идея дали мога да си намеря читав шарнир или цялата щанга отнякъде или да си търся стругар?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...