Премини към съдържание

Lancer Combi 1,6


Препоръчано мнение

Здравейте, от преди 5 мин. се регистрирах във форума. Ще съм ви много благодарен ако ми споделите

някое друго мнение за Lancer Combi 1,6 след 1997.

Много искам да си возя семейството точно с тази кола.

Благодаря предварително !!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, от преди 5 мин. се регистрирах във форума. Ще съм ви много благодарен ако ми споделите

някое друго мнение за Lancer Combi 1,6 след 1997.

Много искам да си возя семейството точно с тази кола.

Благодаря предварително !!!

Колега, аз лично няма мнение за лансер комби ,но ако искаш да возиш семейството си в комби :mitsu-smiley: по добре Галант (според мен) по широк е по безопасен и по по по по по :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, от преди 5 мин. се регистрирах във форума. Ще съм ви много благодарен ако ми споделите

някое друго мнение за Lancer Combi 1,6 след 1997.

Много искам да си возя семейството точно с тази кола.

Благодаря предварително !!!

Колега, аз имам Лансер комби, но е от предния модел (1995г). Нямам никакви грижи с него и съм безкрайно доволен. Лансер-а, който си харесал made in Japan ли е?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, аз лично няма мнение за лансер комби ,но ако искаш да возиш семейството си в комби :mitsu-smiley: по добре Галант (според мен) по широк е по безопасен и по по по по по :icon_dance:

 

 

 

Благодаря ти! Съгласен съм с теб относна Galant-a, още повече,че имат и предложения с по 4 възд. възглавници.

За съжаление не мога да се справя с цените,които искат за него-8000/9000 лв., а и разхода на горивото предполагам,че ще е по-висок,отколкото на

Lancer-a.

Иначе е кола и половина няма спор. :drive:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, аз имам Лансер комби, но е от предния модел (1995г). Нямам никакви грижи с него и съм безкрайно доволен. Лансер-а, който си харесал made in Japan ли е?

 

 

 

 

Благодаря за твоите впечатления!

Но ако ми пишеш и още нещо интересно около Lancer-a ще се радвам./возията; хидравликата; разбрах,че не се предлагат задни стъкла-поне при Кобра;

разхода градско да ли ще се спира до към 10 л./100 км./

До колкото съм проучвал трябва да е произведен в Japan.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега и аз съм с комби лансер 95 ,значи разходът лятото в града ми падаше до 6.8-7 колкото и на някой не им се вярва зимата отива до 10 обаче .За возия нищо особено малко твърдо вози,иначе е самолет много добре дърпа,поне моят де.От 1 година го имам нищо не съм пипнал по него да чукна на дърво мисля че ще си заслужава ако случиш на читав

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега и аз съм с комби лансер 95 ,значи разходът лятото в града ми падаше до 6.8-7 колкото и на някой не им се вярва зимата отива до 10 обаче .За возия нищо особено малко твърдо вози,иначе е самолет много добре дърпа,поне моят де.От 1 година го имам нищо не съм пипнал по него да чукна на дърво мисля че ще си заслужава ако случиш на читав

 

 

Много ти благодаря за отговора. Наистина за мен беше най-важен разхода/особено градско/.

Това,че и на теб ти върши добра и надеждна работа само може още да ме радва.

Дано да случа на добър и запазен Lancer. Много малко предлагат у нас, може би защото "Пешо и Гошо" търсят само VW,Renault,Opel и т.н.

Благодаря ти още веднъж!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много ти благодаря за отговора. Наистина за мен беше най-важен разхода/особено градско/.

Това,че и на теб ти върши добра и надеждна работа само може още да ме радва.

Дано да случа на добър и запазен Lancer. Много малко предлагат у нас, може би защото "Пешо и Гошо" търсят само VW,Renault,Opel и т.н.

Благодаря ти още веднъж!!!

Мога само да потвърдя думите на колегите,аз самия имам Лансер комби и съм много доволен от него.

Страхотен автомобил.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...