Премини към съдържание

И аз имам Каризма вече


Препоръчано мнение

Да се похваля и аз, че станах собственик на Каризма преди десетина дни. Количката е декември 1996 1,8 116к.с., автоматик с газов инжекцион. Засега само и се радвам, не мога да дам някакви отзиви засега, пък и аз честно казано не разбирам много. Но честно казано след сиерата тази кола се кара като количка за голф и се паркира много лесно, не знам защо се твърди че видимостта назад е лоша. Избрах тази марка и модел след дълго избиране и безброй смени на мнението, надявам се да не съм сбъркал и съм почти сигурен, че не съм. Иначе си мечтая за един нов Lancer, но ...

А форумът наистина е много добър и приятен, докато си търсех кола съм се ровил почти всички автомобилни фен-форуми и тук наистина всички са много добронамерени. Поздрави на всички :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега!!!

Направил си добър избор :) Подръжката и е стандартна. Гледай да смениш ремъци, филтри, накладки и си я карай с кеф :)

Пожелавам ти много приятни и безаварийни километри!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен колега.Разбира се,че не си сбъркал с избора.Желая ти много безаварийни километри.А що се отнася до мечтите...новичък Лансер,те нали затова са мечти,за да ги превръщаме в реалност. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...