Премини към съдържание

Mitsubishi Lancer 1.6i Wd


Препоръчано мнение

Кажете моля ви нещо за Mitsubishi Lancer 1.6i 4WD GLSi '95 година цената е около 3000лв.

и много ми хареса, но до сега не съм карал 4Х4 и нямам представа какви дефекти да тарся в колата. Ако има стандартни проблеми да знам да ги отстраня.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Виж скоростите му дали превключват добре в движение /не трябва да се чуват странни звуци и колата да придърпва/ и какъв е шумът на диференциала! Виж го от долу, как са лагерите на кардана и друго няма какво общо взето е доста хубава кола и няма да те изостави да затънеш някъде, знай че се кара трудно и внимавай да не те подведе! Виж как са изтъркани гумите и дали има съосност, защото тук се прави реглаж на преден и заден мост!!! Виж рейката как е като въртиш волана наляво и надясно дали пука! Абе общо взето всичко е до късмет!!! Иначе колата е уникална! Има ли климатик, АБС...!?

 

 

:drive: :plane:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Виж скоростите му дали превключват добре в движение /не трябва да се чуват странни звуци и колата да придърпва/ и какъв е шумът на диференциала! Виж го от долу, как са лагерите на кардана и друго няма какво общо взето е доста хубава кола и няма да те изостави да затънеш някъде, знай че се кара трудно и внимавай да не те подведе! Виж как са изтъркани гумите и дали има съосност, защото тук се прави реглаж на преден и заден мост!!! Виж рейката как е като въртиш волана наляво и надясно дали пука! Абе общо взето всичко е до късмет!!! Иначе колата е уникална! Има ли климатик, АБС...!?

:drive: :plane:

 

Всичко без клима, ами май ще се хвърля да я взема. Благодаря за съвета имам повод да почерпя!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...