Премини към съдържание

Според вас,какъв е проблема?


korradi

Препоръчано мнение

Здравейте!Проблема ми е този:По време на движение,при подаване на газ,се получава едно предърпване или по-точно леко лашкане,от което се чува "чукане" някъде под мен.Според вас на какво се дължи?Някой сблъсквал ли се е с този проблем?Благодаря предварително!Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!Проблема ми е този:По време на движение,при подаване на газ,се получава едно предърпване или по-точно леко лашкане,от което се чува "чукане" някъде под мен.Според вас на какво се дължи?Някой сблъсквал ли се е с този проблем?Благодаря предварително!Поздрави!

 

Здравей korradi,

 

Аз имам същия проблем. Миналата седмица карах моята кукла на преглед при Милен от Пловдив.

Обясних му за проблема. При мен се оказа, че е трябвало да сменя свещите и лулите на 90000 км, а в момента колата е на 142 000.

Каза ми, че най-вероятно от това се получава придърпването, защото свещите са иридиеви.

Поръчал съм нови, които ще ми ги доставят в рамките на 15- 16 дни. Ще ти се обадя на GSM-а да ти кажа какъв е резултата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Явно не сте ме разбрали или аз не съм се изразил правилно :icon_blush: Пролема при мен не е в двигатела,той си е наред.По-скоро е някакъв тампон или нещо по окачването,за такова чукане става въпрос,което се получава при ускорение.Не знам как по-точно да го обясня,дано да сте ме разбрали правилно и да ми помогнете!Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че едно качване на канал, ще ти даде отговор. Според мен е задния тампон на двигателя.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че едно качване на канал, ще ти даде отговор. Според мен е задния тампон на двигателя.

Като я кача на канала, какво трябва да направя :icon_blush: как да разбера дали е тампона?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И според мен е от този тампон, и аз съм за смяна. При мен се получава следното - при потегляне, особено на баир, а недай боже да е малко влажно - колата направо подскача. Огледай си всичките тампони по двигател и кутия, според мен е оттам. Поне при мен.

А как да разбереш? Ми гледай тампоните, или е увиснал, може и да е скъсан... то си личи. Ако имаш канал - можеш и сам да го смениш, не е сложно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Здравейте,

 

Искам искрено да благодаря на Милен, за компетентните съвети, които ми даде.

Току що ми смениха свещите и лулите, резултата е Убийствен.

Придърпването при рязко подаване на газ, почти изчезна. Все пак е пълен инжекцион и мисля, че е нормално да придърпа леко, но препочитам отговорът на този въпрос да бъде даден от някои от изявените специалисти от форума.

Също така шумът от повдигачите намаля драстично.

Напрво не мога да нарадвам на работата на двигателя.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

Здравейте колеги и аз имам подобен проблем при подаване и отпускане на газ или когато превключвам от 1 на 2 и 3 се чува ТЪК няма Придърпване или подскачане съединителя отделя по средата скоростите влизат добре,но този шум от какво може да е или е нормално четох че съединителите при спей стар са малко страни

колата е space star DID

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...