Премини към съдържание

Препоръчано мнение

Здравейте,приятели!Аз карам друга марка кола,но се надявам скоро да си купя аутлендър!Някой може ли да ми каже какъв е тоя мотор и дали може да се разчита на него.(2.4л.,160к/с).Много неща слушах и не разбрах дали може да му се сложи газов инжекцион.Имало някакъв модел GDI,на който не можело да се сложи газово.Ако някой знае нещо по въпроса ще му бъда много благодарен да ме осветли!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

 

доколкото знам Аутрлендър с GDI мотор няма. А този 2.4 л. съм чувал, че понася доста добре газови инсталации!

Дано специалистите се в ключат със съвет, но мисля, че няма да имаш никакви проблеми с такъв двигател!

:icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

мерси.надявам се тоя месец да си взема аутлендър -2003год.Много ми хареса,а и скоро бях на курорт в планината и не ми се ходи вече с кола!Много по-добре е с джип.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

мерси.надявам се тоя месец да си взема аутлендър -2003год.Много ми хареса,а и скоро бях на курорт в планината и не ми се ходи вече с кола!Много по-добре е с джип.

Колега аз карам галант 2.4 -150 к.с.и съм с обикновенна газова и доста добре се държи,но ако сега ма накарат да слагам газ ще бъде газов инжикцион.GDI-то не понася обикновенна газова а само газов инжикцион такаче смело :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...