Премини към съдържание

Очакваше се хакнаха форума


Препоръчано мнение

Пичове и на мен ми хакнаха форум :mad: едни лаинари дето ги познавам, радвам се че е оправен форума и дано повече да не ни го хакват. :icon_cheers:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

...... и сега кво?Като хакеросахте сайта и ни накривихе......шапките....

и да са изчезнали теми пак ще си ги напишеме....

"Който прави зло, зло го стига' е казал народа.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Намерена е останалата част от архива на форума. Тя е 12 MB и до няколко дена ще бъде качена отново. Така около 99% от информацията във форума ще се възстанови :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 години ...

Сега да светна всички "знаещи",които наспамиха темата с техните си измишлиотини.

 

Това е IPB,една от най-сериозните и защитени форумни системи след vBulletin,експлойтите са малко и

излизат късно.Без значение на 8,12 или 20 години,той е успял да влезе нали ? Не разбирам защо трябва

да псувате като каруцари от село и все едно ще направите нещо ако се срещнете лице в лице.Айде много

Ви здраве дано да сте научили нещо....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сега да светна всички "знаещи",които наспамиха темата с техните си измишлиотини.

 

Това е IPB,една от най-сериозните и защитени форумни системи след vBulletin,експлойтите са малко и

излизат късно.Без значение на 8,12 или 20 години,той е успял да влезе нали ? Не разбирам защо трябва

да псувате като каруцари от село и все едно ще направите нещо ако се срещнете лице в лице.Айде много

Ви здраве дано да сте научили нещо....

Ти да не си признаваш? И защо мислиш, че нищо няма да му направим на този, който го е направил това, ако се срещнем! В малкото време, което ми остава да влизам във любимия ми форум, не можех защото някакъв си завистник е решил да се прави на хакер.

Хаиде много Ти здраве на теб.... :icon_n_bash: :icon_box:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Според мен най-важния въпрос е дали се пазят хешовете на паролите, а не самите те в plain текст и впредвид, че форума е много разпространен отговора е ясен.

 

Оттам нататък браво на админите, че са закърпили дупките 1 ден назад бекъп не е толкова зле (става дума за последния). Иначе щом форума го развиват няма как да не се добавят бъгове, така че админите трябва да следят за дупки в сигурността и да ги оправят навреме, шанса нашия форум да е първия на който ще приложат даден експлоит е крайно малък.

 

А саморазправата предполагам всеки фен на форума си я мисли, но усилията по-скоро трябва да са насочени в посока подобряване на сигурността. Все пак не забравяйте, че всяко китайче има достъп до форума и нищо чудно утре някое да се учи да хаква върху него.

 

Все едно да търсим да набием цигане дето е откраднал домати от градината при условие, че нямаме ограда на нея и тя се намира в тяхната махала - ми не става като набием него и утре някой друг открадне домата? :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ами гледах вчера такава АКТУАЛНА тема за същия въпрос но тя изчезна...използвах search бутона и видях тази и отговорих.Съжалявам,че не видях дата !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сега да светна всички "знаещи",които наспамиха темата с техните си измишлиотини..................
ами гледах вчера такава АКТУАЛНА тема за същия въпрос но тя изчезна...използвах search бутона и видях тази и отговорих.Съжалявам,че не видях дата !

:mitsu-smiley: А като си гледал вчерашната тема, не видя ли какво съм ти писал - да не се дава акъл на админите какво да правят!

Потрай малко и се упокой...недей да светкаш знаещите!

 

Вчерашната тема е изтрита по молба на човека, който я пусна. С изтриването й свършват публичните коментари по този проблем. Стига сме се яли един друг! :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е затворена за допълнителни отговори.
×
×
  • Създаване...