Премини към съдържание

Недоизгаряне на бензин


Препоръчано мнение

Аз написах, че така е откак съм я взел. Нямам проблеми с термостата. сменил съм го като я взех още. Стрелката си стои хоризонтално и не е загрявала. Уикендите например си карам стабилно от единия край на града до другия по 30-40 минути, след час-два отново я подкарвам - пак е същата работа. Не е от недозагрявне според мен...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Закачиха ли я на газоанализатор........въглеводородите коко са? въглеродния двуокис колко е? Кислорода колко е? Ламбда фактора колко е? Не даваш пълна картина иначе бих ти помогнал ,но като цяло този мотор като твоя си полапва около 13-14л./100 км. - това е нормалния разход за този мотор........ :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Закачиха ли я на газоанализатор........въглеводородите коко са? въглеродния двуокис колко е? Кислорода колко е? Ламбда фактора колко е? Не даваш пълна картина иначе бих ти помогнал ,но като цяло този мотор като твоя си полапва около 13-14л./100 км. - това е нормалния разход за този мотор........ :icon_blush:

 

Хе, хе...и аз искам да ми стане толкова, а не 15-16 :( Не са я качвали - само компютъра погледнаха за грешки :(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хе, хе...и аз искам да ми стане толкова, а не 15-16 :( Не са я качвали - само компютъра погледнаха за грешки :(

Глупаво са постъпили.........или не са искали да видят проблема й защото при закачането на МУТ и информацията която ти дава той ,не стига за да се установи истинския проблем на мотора,в това число и разхода му............

Но като гледам разхода ти е с 1-2 литра повече и това мисля че е нормално ,все пак са студове , мотора истива по бързо.........като сложим и нашето софийско движение + нашия бензин и е = на разхода ти............ :icon_blush: Но все пак трябява да се премерят и газовете и тогава ще ти кажа за какво става дума..........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тя колата си беше така и лятото :( И от гърнето мирише на бензин адски силно...

 

ще ги премеря газовете и ще пиша кръвната картина :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тя колата си беше така и лятото :( И от гърнето мирише на бензин адски силно...

 

ще ги премеря газовете и ще пиша кръвната картина :)

Не забелязах да мирише "адски силно" когато беше при мен ...............но може да се е променило нещо от тогава.........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...