Премини към съдържание

Халогените светлини на Каризма


Niky

Препоръчано мнение

:mitsu-smiley: :mitsu-smiley: Здравейте, имам проблем с халогените светлини на Каризмата, непрекъснато свети жълтата лампа на таблото при вкл. фарове или пък ако не свети при раздрусване от пътя светва и халогениа стоп отзад светва.... Бутона не върши нищо... Предстои ми да слагам халогени фарове и се чудя дали изобщо да ги вързвам към този бутон ( май релето му е прецакано) пък ако го вържа дали ще издържи на тока през него. Изобщо и отзад колко допълнителни светлини за мъгла трябва да светят ( дали и двете под капака на багажника? + дясна най горна светлина от стоповете ). Ще съм много благодарен ако някой сподели опит... :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: :mitsu-smiley: Здравейте, имам проблем с халогените светлини на Каризмата, непрекъснато свети жълтата лампа на таблото при вкл. фарове или пък ако не свети при раздрусване от пътя светва и халогениа стоп отзад светва.... Бутона не върши нищо... Предстои ми да слагам халогени фарове и се чудя дали изобщо да ги вързвам към този бутон ( май релето му е прецакано) пък ако го вържа дали ще издържи на тока през него. Изобщо и отзад колко допълнителни светлини за мъгла трябва да светят ( дали и двете под капака на багажника? + дясна най горна светлина от стоповете ). Ще съм много благодарен ако някой сподели опит... :mitsu-smiley:

отзад само една трябва да свети;(за мъгла;

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз ги бях свързал през това копче,но халогените си имат отделно реле-с него ги продават и чрез копчето идва само управляващия ток. Работеше си добре.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

и аз това си мислех да направя ама все няма време, напук на всичко пък вече сменям крушка на десния фар за 3ти път тая зима та и там ще видя клемите, БЛАГОДАРЯ!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, с риск да досадя на някого отварям тема пак за халогените на Каризмата... На моята оригинални няма, все пак има подготовка със букси за включване, но проблема е че до тях не стига захранване, дори когато сам включил и светлината за мъгла пак няма. Искам да питам някой който има халогени как ги включва - дали с бутона за светлината за мъгла или има отделен бутон за халогените фарове.- дали има някакво реле във блока с релетата и бушоните...Въобще ще сам благодарен на каквито и да е полезни съвети как да ги инсталирам тези вече проблемни за мен ХАЛОГЕНИ

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето линк към предишната ти тема http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=4912

 

 

Сега какъв е проблема точно?

 

Намери ли ел схемата?

При мен имаше отделно реле за предните светлини за мъгла и отделно копче, които поставих и това е. Задните бяха без реле и съответно няма как да се комбинират. Варианта да са на едно копче е да се сложи и на задните реле. Погледни при теб как е схемата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето линк към предишната ти тема http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=4912

Сега какъв е проблема точно?

 

Намери ли ел схемата?

При мен имаше отделно реле за предните светлини за мъгла и отделно копче, които поставих и това е. Задните бяха без реле и съответно няма как да се комбинират. Варианта да са на едно копче е да се сложи и на задните реле. Погледни при теб как е схемата.

Нямам схемата за халогените, но има букси , бяха консервирани с технически възелин... проблема е че няма ток до тях... един приятел има сузуки на което има два бутона единия е за халогените , другия за задната светлина... интересува ме ( понеже имам проблем с глупавия бутон да не би да е в резултат на него или просто си има изводи пък понеже няма оригинални, просто си стоят там, което пък си е доста нелогично, а японците не са такива хора

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Айде не чакай на готово де. При мен имаше кабелите но липсваше допълнително копче, липсваше и реле. Това трябва за да стигне тока :)

Ето схеми рови и гледай

http://jdmfsm.info/Auto/Japan/Mitsubishi/Carisma/Manuals/

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Айде не чакай на готово де. При мен имаше кабелите но липсваше допълнително копче, липсваше и реле. Това трябва за да стигне тока :)

Ето схеми рови и гледай

http://jdmfsm.info/Auto/Japan/Mitsubishi/Carisma/Manuals/

мислех да стане по лесния начин... :( пуснах обява че търся вече бутон..., ти къде сложи релето?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

релето е стандартно и си има място в кутията при релетата...

Виж при теб каква букса има за бутона - може да е за комбиниран ключ или за отделен...

Аз имам един комбиниран, но е за Галант ЕА и няма да стане за теб.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

не е комбиниран, затова търся допълнителен бутон... има празно място. А релето стандартно ли е? няма обозначено място в кутията с релетата

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето ти схемата. http://jdmfsm.info/Auto/Japan/Mitsubish...except_GDI).pdf

 

От 123 стр. започва.

До колкото виждам има релета и отделни ключета за предни и задни светлини за мъгла, тоест може би може да се свържат заедно двете през едно реле или по-добре две релета през един ключ - трябва да се разгледа по-подробно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето ти схемата. http://jdmfsm.info/Auto/Japan/Mitsubish...except_GDI).pdf

 

От 123 стр. започва.

До колкото виждам има релета и отделни ключета за предни и задни светлини за мъгла, тоест може би може да се свържат заедно двете през едно реле или по-добре две релета през един ключ - трябва да се разгледа по-подробно.

леле човече - изглежда страшно :(, :icon_hmm:, благодаря ти все пак

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Отпечатваш тези 2-3 страници, хващаш MilenZ и действате :icon_thumbup:

а, ето това е добър съвет. БЛАГОДАРЯ ТИ!!! :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...