Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Още един потенциален член на клуба :)


100ian

Препоръчано мнение

КОлеги, мисля да дойда във вашия клуб, като представител на собствениците на Лансер.Ще ви помоля за основни съвети при закупуаване на такъв автомобил. Спрял съм се на Лансерче 94-та година с двигател 1.6 16В. Как е с разхода този двг. Дизелите добри ли са или не е нужно да се бутам в шамарите със стар дизел. КОнкретно съм се спрял ето на тази: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=204961&photo=1 обявена е на цена 2600 лева. Малко ли са тези пари за читав Лансер :-) Благодаря предварително за помощта :)

 

П.С. Ако някой пък иска френски спортист: http://www.tuning.bg/forum/viewtopic.php?f=11&t=78002 сегашната ми кола е това, трябва да я продам за да дойда в Япония ;-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Изглежда доста вехта тази кола. :icon_n_oops:

Мисля че е по-добре да се погледне обстойно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега избора на модел не е лош,но гледай хубаво че да не се наложи да дадеш още толква пари за ремонти.Като цяло Лансера е добър автомобил,особенно с 1.6 мотор е направо супер,доста по мощни автомобили ще ти дишат "пушека".

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Според мен колата е добра, смущава ме само цената, защото е много ниска. Аз имам Лансер от този модел (но е дизел и комби) и съм безкрайно доволен от него. Скоро ще станат 7 години откакто е при мен и не ми е създавал никакви ядове. Изключително здраво окачване - ползвам го предимно за градска кола и все още не съм сменял нищо по окачването, само веднъж ми се разхлабиха болтовете, които държат предния мост :icon_thumbup: Наистина отвътре колата изглежда да е лошо стопанисвана, затова е добре да я види специалист като Ди Джея примерно.

Успех с покупката!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Малко коментар да направя на продавача. Доколкото разбрах е този от мойто село. Един бизнесмен си вкарва колици, един майстор му ги прави и добиват приличен вид. Доколкото знам няма много оплаквания от неговите коли. Лансера е по-евтин защото иска да го продаде, човека не му трябват колите да му седят като на автокъща. Затова и почти всички негови коли са доста по-евтини от останалите.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега аз имам същия лансер и съм много доволен ,само че моят е комби и е 95 бензин разходът лятото смесено каране беше 6.8 сега зимата ми гори 10.наистина много по мощтни коли са ми лапали пушека :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Според мен не трябва много да се чудиш. Покарай го малко да му видиш ходовата част, а ако не разбираш от матари вземи някой да го чуе и ако е добър го отнасай. Като стане твой още на третия ден ще оцениш космическата разлика между него и реното.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

:mitsu-smiley: Здрасти приятелю, аз съм бившия собственик на тази кола която си видял. Занимавам се с внос на автомобили от 8г. Колата беше наистина много добра и си сбъркал че не си се обадил, цената е такава защото аз имам винаги по около 20-25коли. Продавам ги по-евтино, защото за мен е важен повече оборота отколкото печалбата, по-добре да продам 20 коли през 400-500лв., отколкото да чакам1000-1500лв. Aко е така по-добре да ги закарам на Горубляне,да ги лъсна и да чакам заблудени куповачи, поради този си начин на работа вече съм известен в цяла България и много прекупвачи работят с мен. Ако още не си си купил Мицубиши Лансер, обади ми се имам още 1бр. който го внесох на 17.02.08г. Тъмно сив, но със ABS и има дребни външни забележки. Ако искаш да резбереш нещо повече ми се обади, цена 2400лв. Казвам се Слави от село Зверино тел.0886412541

КОлеги, мисля да дойда във вашия клуб, като представител на собствениците на Лансер.Ще ви помоля за основни съвети при закупуаване на такъв автомобил. Спрял съм се на Лансерче 94-та година с двигател 1.6 16В. Как е с разхода този двг. Дизелите добри ли са или не е нужно да се бутам в шамарите със стар дизел. КОнкретно съм се спрял ето на тази: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=204961&photo=1 обявена е на цена 2600 лева. Малко ли са тези пари за читав Лансер :-) Благодаря предварително за помощта :)

 

П.С. Ако някой пък иска френски спортист: http://www.tuning.bg/forum/viewtopic.php?f=11&t=78002 сегашната ми кола е това, трябва да я продам за да дойда в Япония ;-)

 

Редакция: Моля те, пиши по-грамотно. Използвай малки и големи букви. Оставяй интервали между отделните изречения.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...