Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Space Wagon 1996 2000 16v 4Х4


penchod

Препоръчано мнение

Здравейте, след няколко години в отбора на опел, реших да се върна към любимата марка и днес най случайно ми изпадна на изгодна цена Space wagon 1996 2000 16V 4Х4 на 1960000 км. Колата е в добро състояние, единственото, което ме притесни, е че от аспуха течеше черна вода(като туш). Друго което ме притеснява е разхода на този автомбил на градско. Предполагам, че не е под 12-14, та въпроса ми е може ли да се монтира на тази кола газ и каква(инжекцион ли е задължителен или може и обикновена). Другия ми въпрос е къде мога да я откарам за преглед?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, след няколко години в отбора на опел, реших да се върна към любимата марка и днес най случайно ми изпадна на изгодна цена Space wagon 1996 2000 16V 4Х4 на 1960000 км. Колата е в добро състояние, единственото, което ме притесни, е че от аспуха течеше черна вода(като туш). Друго което ме притеснява е разхода на този автомбил на градско. Предполагам, че не е под 12-14, та въпроса ми е може ли да се монтира на тази кола газ и каква(инжекцион ли е задължителен или може и обикновена). Другия ми въпрос е къде мога да я откарам за преглед?

Това че тече черна вода е нормално, тъй като тия мотори изхвърлят голям % водни пари и докато стигнат до задното гърне ,вече се кондензира и става на вода - нормално е това..........виж все пак дали бълбука в разширителния съд при загрял мотор .........

Ще харчи към 12 ,дори и повече ,тъй като е 4х4 и автомобила е голям.........

Можеш да мантираш АГУ всякаква тъй като тези мотори понасят всякакви АГУ-та, другото е въпрос на предпочитание

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...