Премини към съдържание

Как да си добавим "А" категория


todor

Препоръчано мнение

Който иска да му е гот на море, да ходи в Дубровник/Хърватска и околностите му ...........

Друга дестинация е Кушадъцъ или Анталия ...........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Напоследък предпочитам планината от колкото морето............... :icon_blush:

примерно Триград ,Цигов чарк, Ягодина, Доспат и т.н.............

Ако някой се интересува от тези местностти, може да ги види в моя акаунт във www.snimka.bg или по точно : http://www.snimka.bg/album.php?album_id=14...=1&photo=17

Снимките са далеч по малко от това което имам ...............

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:sorry: :sorry: :offtopic: :offtopic:

 

Който си е влюбен в морето, просто си е влюбен! Аз лично небих могъл да живея далеч от него, и влажния въздух...Когато бях в казармата, щом се върнех в отпуск и бягах да нагазя в сините води, дори и зимата...Ах, морето....Язък, че мутри и идиоти владеят крайбрежието вече :(

И аз съм влюбен в морето и ми липсва миризмата му, но вече е отврат заради гореспоменатите човекоподобни съдържатели и си търся алтернативата с други дестинации и забавления през отпуската/риболов и разходки сред природата/.Миналата година ходих на риболов за 10 дни на язовир Рабиша.Тази година живот и здраве си мисля за яз.Йовковци в Еленския Балкан, ама трябва да намеря време да си изкарам + Е категорията и да ми монтират теглича за Рънърчето.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тая тема от "А категория" стана "Къде е най-добре да се ходи на море", за "А категорията" аз преди 8 год. когато карах изпита за А кат., имаше хора които паднаха на 8-цата или на охлюва, но изпитващия ги накара още веднъж да минат, и ако не паднеха втория път ги пускаше! Иначе имаше най-много 1 или 3 колчета можеха да се бутнат, не си спомням точно!

А относно морето - все още има места където може да се ходи на палатки в България покрай морето, но ходи ли се на хотел - по-добре да се ходи в чужбина!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...