Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Носач за Space Wagon


A9A

Препоръчано мнение

Преди няколко дни скъсах заден ляв носач на Space Wagon 2.0 TD 1992. Обиколих доста магазини и ми казаха, че цената му е около 750-800лв. Минах през моргите, но и там нямат понеже е рядко срещан автомобил. Въпроса ми е наистина ли струва толкова? Може да ме насочите към магазини във Варна или София.

Благодаря ви предварително. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

здравей колега :-) погледни в тази част на форума: http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=512 , сигурен съм че ще намериш нужното инфо . Успех ;-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

цената наистина е толкова,

"Силонс" ЕООД

София

Ул. " Козлодуй" № 45

тел : 93 11 750; 93 11 771; 93 11 772

e-mail : silon@netbg.com

тези го доставят за около две седмици, преди време търсих за моето вагонче защото беше изгнил, толкова че беше рисковано да се кара, препоръчвам ти да го завариш, много по-евтино е

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Носача беше адски изгнил и неможа да се завари точно, поради което ABS още показва грешка. Освен това за да се движи напред волана трябва да е леко на ляво. Дали ще има проблем да я карам така? :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Как да я караш??..... С изгнил и скъсан носач. Не си прави такива експерименти, че може да ти коства много скъпо.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

@Milen_z

Сега е с заварен носач, но ламарината която завариха на мястото на ръждата промени размерите му.

 

@Miroslav

Номер на рама - JMBLNN38WPZ300689. За всеки случай и на двигателя - 4D68NP6533. Колата отзад е с дискови спирачки (незнам дали има значение).

 

п.с. Как мога да стана член на Митсубиши клуб ? :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

[п.с. Как мога да стана член на Митсубиши клуб ? :mitsu-smiley:

 

 

 

http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=1324 :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...