Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Предни чистачки на Spase Runer


plam55

Препоръчано мнение

Хей хора, привет! Дължината на двете пера на предните чистачки на RUNER 1995 г. еднаква ли трябва да бъде? На мен ми се струва, че лявата(шофьорската) трябва да е по дълга. Из ръководствата не можах да намеря такава информация. :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря Божо, а аз се чудех защо едната чистачка ми се удря, добре че видях тази тема :) Чудя се още защо на чистачката на шофьора има сложена на рамото една пласмаса, на повечето автомобили и на моя е така? Каква ли роля изпълнява? Никой не ми е дал смислен отговор, казват нещо за вятъра ама дали е така....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Спойлер :icon_thumbup:

 

Абсолютно! :icon_thumbup:

И при мен е така! Те тези коли са направени да летят и за това им трябват спойлери както отзад, така и на чистачките! ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички взели отношение по темата! Не съм бил единствения, комуто му е направило впечатление дължината на перата на чистачките! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

мда.... и аз така пред практикер с рулетката.... а за спойлера - освен за притискането - помага и за незалепянето на насекоми по предното стъкло! хем е голяма колата, пак изключително рядко се залепя мякой бубулек... верно, че е страшна аеродинамиката, но си мисля, че и въпросният спойлер помага

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да не отварям нова тема- имам същото питане за моя Колт- 1990г

Някаква идея какви са размерите?

В момента на пасажерското място съм сложил една резервна чистачка и съм сигурен, че ми е по-дълга, също така в края не прилепва към стъклото!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако ти е C54A значи са 425 мм и 500 мм

 

ПП. Няма да има полза в тази тема за никой друг, нека модераторите отделят въпроса и отговора в отделна тема в Колт подфорума. Не е лошо и в други случаи, когато се отклони насоката на дискусията да се отделят в нови, за да е ясно и структурирано.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако ти е C54A значи са 425 мм и 500 мм

 

ПП. Няма да има полза в тази тема за никой друг, нека модераторите отделят въпроса и отговора в отделна тема в Колт подфорума. Не е лошо и в други случаи, когато се отклони насоката на дискусията да се отделят в нови, за да е ясно и структурирано.

 

Мерси Божо :icon_thumbup: , такъв е размерът - в нета също намерих информация!

 

Прав си и за темата, добре ще е да в е друг раздел. Не съобразих, за което се извинявам!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...