Премини към съдържание

номера на Ecu-та за Mitsubishi


Препоръчано мнение

според тази информация компа скойто съм в момента MD166262 е за турбо.оригиналният комп имаше номер MD169145 но изгоря пущината.намерих комп с номер MD169144.според тези данни мисля че този ще стои по добре отпървия.всичките тия числа ме объркаха малко :spamer: :confused1: :maistor: вие кво мислите колеги.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

благодарско, да те питам още нещо :icon_blush: колко парички требе да се изръся за една бубина,прекъсва нещо колицата, само нея не съм сменил.надявам се да се оправи,вече незнам :icon_hmm: кво да сменям :icon_crying: смених кабели ,свещи,сонда и пак прекъсва пущината

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

MD166262 - Eclipse D27A - за Америка - 2000куб.см - 4WD (не е за турбо)

 

Напротив, за турбо е. Аз имах точно такова в колата си - сега съм го сменил с такова с EPROM.

 

MD166262 - 91-94 AWD Turbo ECU 5spd

 

В САЩ безтурбови AWD модели не съществуват.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

малии 570лв.суха пара струва бобинката малииииии :icon_hmm:

 

Забрави да даваш такива пари, първо я тествай дали тя е проблема.

 

Намери един обикновен омметър и измери съпротивлението между терминалите на конектора на самото моторче.

 

| | |

1 2 3

| | |

4 5 6

 

1-2, 2-3, 4-5 и 5-6 трябва да покажат сходни стойности - 28-33 ома.

 

Ако наистина се окаже проблемна ми пиши и ще ти намеря такова нещо много по-евтино.

 

ПС аз моето съм го изхвърлил, за да не ми прави проблеми.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аха, сега разбирам къде ти е грешката - за теб D27A е без турбо, защото не пише че е с турбо. :) Това D33, за което пише че е с турбо, всъщност е второто поколение. А CAPS имам отдавна. Като си пусна VIN-a в него и ми излиза модел точно D27A. Интересно обаче че номера на ne6toto изобщо не ми го разпознава. Което ме навежда на мисълта че моят и твоят CAPS са различни, ако при теб го разпознава. Обаче да беше си цъкнал сам на руския линк дето си постнал последно - като цъкнеш на D27A ти излизат 4 избора, и 4те са AWD Turbo. :) Не знам как да те убедя че атмосферните AWD DSM-и са рядкост, дето тук никога не се е предлагала - доколкото разбрах са ги съчинили за Шведския пазар.

 

Btw, ето един прост каталог с номерата на компютрите

 

http://simon.chi.il.us/ECU/ECUID.html

 

В руския линк в началото на темата пише същите неща. С една дума, навсякъде пише едно и също, само че интерпретираш нещата погрешно.

 

Колкото до това дали разбирам английски, завършил съм елитна езикова гимназия в Б-я, след това 4 години колеж тук и след това си работя вече над 2 години.

 

М-у другото като се замисля май споменатото MD166262 е точно това, което ми е в колата в момента - само че версията с EPROM чип. Утре като отида до работа (в момента ми е там колата) ще проверя.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...