Премини към съдържание

Бих искал съвет за моят Еклипс


Препоръчано мнение

Здравейте колеги, знам , че тук мога да получа най-точният съвет за моят Еклипс и за това се обръщам към вас. Скоро сменях гарнитура на главата и беше направен сериозен шлайф на главата (3.1). В момента леко чука аванса и колата се нуждае от центровка. Оказа се, че в Шумен няма кой да ми направи центровка, защото никой няма програма за Еклипс (жалко, но факт). Въпросът ми е къде мога да отида за да ми направят качествена центровка на моят Еклипс? Благодаря ви предварително.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еклипса е 94г. 2.0 16v 110k.w.

3.1-означава че при шлайфа главата са отнети три цяло и една десета от нея, при което се получава по голямо сгъстяване на гориво в горивната камера и следователно заводската центровка се променя.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

прескочи до варна във кв.възраждане до газостанция на кавагас(преди светофара на пекеито)има голям сервиз с 4 мисля клетки с ролетни врати.там има елкон,ще търсиш ицо или пламен,ше ти помогнат със сигурност.аз там ходя с моя eclipse и съм доволен.надявам се да ти оправят :plane:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Точно това ме интересува. Благодаря за информацята колега, до няколко дни излитам за Варна. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...