Премини към съдържание

Мицубиши спейс стар 1.3


ginger

Препоръчано мнение

Карам такава кола от два месеца. Вчера сутринта за първи път чух едно пиу-пиу в колата (опитвам се да обясня звука), вечерта отново същото пиу-пиу и на сутринта пак. Огледах таблото, да не би да свети нещо - всичко е наред. Струва ми се , че това пиу идва от бордовия компютър. На някой случвало ли се е подобно нещо и какво може да означава?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Когато външната температура е под +3'C колата те предупреждава, че е хлъзгаво (би трябвало да ти мига показанието за температурата).

Това предупреждение би трябвало да е до към -1'C, когато се предполага, че си знаеш че е хлъзгаво. :icon_thumbup:

Поздрави :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Когато външната температура е под +3'C колата те предупреждава, че е хлъзгаво (би трябвало да ти мига показанието за температурата).

Това предупреждение би трябвало да е до към -1'C, когато се предполага, че си знаеш че е хлъзгаво. :icon_thumbup:

Поздрави :rolleyes:

 

Много ти благодаря, не знаех, че има такава опция. Обаче не помня температурата да е била под +3, сутринта като погледнах си беше +4, но пък за вчера не съм сигурна колко показваше бордовия компютър.

Така или иначе се успокоих, мислих да не й е станало нещо на пущината.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много ти благодаря, не знаех, че има такава опция. Обаче не помня температурата да е била под +3, сутринта като погледнах си беше +4, но пък за вчера не съм сигурна колко показваше бордовия компютър.

Така или иначе се успокоих, мислих да не й е станало нещо на пущината.

Компютъра се обажда и когато реши, че нямаш гориво. Казвам реши защото веднъж бях спрал под наклон и да съм имал към 15-тина литра максимум ама лампа не ми е светкала, и това като реши, чс нямам гориво и като се развика ........ пфуууу не издържах и спирах да зареждам :mad:

Но най вероятно е да е заради температурата

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...