Премини към съдържание

Врата за Colt


ioro

Препоръчано мнение

бихте ли ме посъветвали откъде да си намеря на старо врата и къде да ми я монтират.скъса се ламарината на жратата,за която е зака4ена пантата. :mitsu-smiley: COLT GLX 1500,ноември 1991,карбуратор.колко би ми струвало вси4ко.благодаря предварително.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

бихте ли ме посъветвали откъде да си намеря на старо врата и къде да ми я монтират.скъса се ламарината на жратата,за която е зака4ена пантата. :mitsu-smiley: COLT GLX 1500,ноември 1991,карбуратор.колко би ми струвало вси4ко.благодаря предварително.

А защо не отидеш при тенекеджия да ти я завари? :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

бихте ли ме посъветвали откъде да си намеря на старо врата и къде да ми я монтират.скъса се ламарината на жратата,за която е зака4ена пантата. :mitsu-smiley: COLT GLX 1500,ноември 1991,карбуратор.колко би ми струвало вси4ко.благодаря предварително.

На старото ми :mitsu-smiley: Панатата на задна дясна врата не беше смазвана никога и също так вратата небеше отваряна дълго време.

Като я напънах да я отворя и пантата се изкърти от вратата.

Свалих я, раздвижих я и после я монтирах и я заварих за вратата.

Просто и елементарно.

Не си струва да се купува врата, пък боя ..........

Това са много средства.

Един шев и забравяш.

Ако искаш да е по-качествено ще се подложи ламарина и ..........

А бе отиди при един тенекеджия и ще ти я оправят за няма и час.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

благодаря за съветите,но моля Ви посъветваите ме къде точно да отида защото именно някъв тенекиджия ми каза,че трябва да се смени цялата врата,било сложно да се заварява.ще съм ви благодарен,ако ме упътите щото и на мен ми се вижда по-нормално просто да се завари.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Прегледай тази тема в раздел Сервизи:

Цък

 

Лично аз съм ходил при Сашо от Горубляне за изправяне на калник и съм доволен.

Ако тръгнеш към него ми прати едно лично съобщение да ти пратя карта как да стигнеш до него- картата е благодарение на Jolly Roger :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...