Премини към съдържание

Имам проблем


dani_s_colta

Препоръчано мнение

Колеги, бихте ли ми препоръчали човек , който разбира от :mitsu-smiley: и прави диагностика на горивната система?

Но обаче не ми се занимава с пичовете от ратола, там май само ти резват главата и проблема си остава!

Та имам проблеми с оборотите на малкя газ, като е в покой слизат на 600 оборота, при това без никакви консуматори.

:icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, бихте ли ми препоръчали човек , който разбира от :mitsu-smiley: и прави диагностика на горивната система?

Но обаче не ми се занимава с пичовете от ратола, там май само ти резват главата и проблема си остава!

Та имам проблеми с оборотите на малкя газ, като е в покой слизат на 600 оборота, при това без никакви консуматори.

:icon_hmm:

Карбуратор или инжекцион??? и не държи оборотите на празен ход ли или какво ???

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Карбуратор или инжекцион??? и не държи оборотите на празен ход ли или какво ???

Инжекцион е и когато е на свободна и съм спрял оборотите падат но 600-650 :icon_hmm: !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Инжекцион е и когато е на свободна и съм спрял оборотите падат но 600-650 :icon_hmm: !

Стъпковото моторче............ :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А бе то и аз имам подобен проблем. Като я запаля всичко е наред, но като потегля изжестно време държи ниски обороти и гасне, след което започва да държи високи обороти когато съм спрял напълно, а докато спирам ми ги дава като по синусоида: високи, ниски,високи, ниски и така докато спра напълно. :icon_crying: Не знам какво може да е. А тая седмица ще я водя на доктор и ако някой има някаква идея, поне да съм подготвен. :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А бе то и аз имам подобен проблем. Като я запаля всичко е наред, но като потегля изжестно време държи ниски обороти и гасне, след което започва да държи високи обороти когато съм спрял напълно, а докато спирам ми ги дава като по синусоида: високи, ниски,високи, ниски и така докато спра напълно. :icon_crying: Не знам какво може да е. А тая седмица ще я водя на доктор и ако някой има някаква идея, поне да съм подготвен. :icon_hmm:

Твоя случай е друг

Трябва да се тества с апаратура.........

Като че ли обаче смуче въздух от някъде....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Стъпковото моторче............ :icon_blush:

Прости ми за невежеството, но каква роля играе това моторче и кой и къде може да го види това нещо дали на 100% е прецакано? Аз си имам майстор за служебната но :mitsu-smiley: и по точно горивната система и мотора като цяло не ми се ще да му я порерявам!

Много го уважавам, приателче е , но ............. :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А колата вече близо 8 години не е посещавала сервиз , освен за масло и филтри и шарнирчета май се смениха но това беше при старият и собственик . От както аз я карам , или по точно я имам нищо не съм и правил и затова си търся човек , който се занимава с :mitsu-smiley: да я погледне.

А само да кажа , че това с оборотите си е от край време , като я купи бащата я закара в Ратола сервеза до Панчерево и там пичовете му казаха че всичко е ОК!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_hmm: ми какво да ти кажа за ратола панчерево,аз си закарах моята митсубишка :mitsu-smiley: с проблем:светеше ми инжекциона оборотите бяха нагоре надолу и нямаше мошност,така седя два дена и ми се обажда да доида да си я зема (готова е)така сумата беше240 лв. за един дат4ик които струва 35!и за термостата (и двете нешта са втора употреба ) и настроика на ремаците.аз тогава не разбирах толкова от коли и си мислех че просто частите са скъпи.... тръгвам си с колата и понадолу от улицата пак светна инжeкциона и оборотите пак започнаха да играят!!! след два дена си смених свештите и кабелите и си оправих машинката сам без да рзбирам хаха :icon_dance: но сега сам благодарен на dj-еичето тои си ми оправиа количката :icon_thumbup: :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...