Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

С какво да сменя Outlander II / 4007 / C-Crosser


Препоръчано мнение

Здравейте колеги,

Налегнала ме е една дилема и тя е - С какво да сменя моя 4007 ?

Иска ми се следващия автомобил да има по-добра шумоизолация, за сравнение с Галанта сегашния автомобил е по-добре, но целта е следващия да бъде по-тих. Явно годинките си оказват влиянието.  Любимата марка намали доста гамата с предлагани автомобили, спря от производство Паджеро и изобщо мечтите ми за Паджеро 4 с 250 к.с. ще си останат в небитието.

Интертесно ми е модела на Outlander от следващите поколения как са с шумоизолацията и автоматиците ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Форумът няма да се превръща във Фейсбук, кой каква друга марка предлага.

Той е на нова платформа и в него са включени много думи срещи спам, както и други рестрикции, които се следят от машини.

Всеки потребител, който прекали ще бъде маркиран, като спамер и няма как да му помогнем нито админи, нито модератори.

Всички мнения от този род ще бъдат изтривани!

Който има предложения директно към въпроса на колегата а именно:

 

преди 2 часа, sunnyboy115 написа:

Интертесно ми е модела на Outlander от следващите поколения как са с шумоизолацията и автоматиците ?

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Ако искаш да го замениш с Outlander III,  прочети ревюто.

https://mitsubishibg.com/reviews/view/25

Щумоизлацията е значително подобрена.

 

При Outlander 2016 обаче е още по-добре.

https://mitsubishibg.com/reviews/view/27

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

....... ,нито едното ,нито другото са  по безшумни.....особено ако са дизели.....за бензин ,няма какво да говориме - 2.0 литров 150 коня моторче.....съгласи се с мен , но Галанта ти върви 5 пъти по добре от това нещо...нека не фанатазираме нещата.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

И двата са по безшумни от Outlander II, особено Outlander 2016.

Такъв беше и въпроса на създателя на темата, както и за скоростните кутии на определения модел.

Не е задаван въпрос дали Галант върви пет пъти повече от Аутландър.

 Форумът не е поле за безсмислен спам!

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Разчиствайки безсмислените постове, не видях някой да напише по темата дали автоматиците дават проблеми.

Моята последна информация отпреди час e, че в официалните сервизи на Мицубиши от 5 годишната гаранция до сега не са влизали автоматични кутии на Outlnader III 

преди и след фейслифта за ремонт, освен за обслужване.

За шумоизолация сме писали много, което е била основната критика към Мицубиши през годините.

След излизането на Outlnader III веднага се усети подобрение в тази насока. Според мен около 20 процента.

След фейслифта от 2016-та година бяха подменени предното стъкло с по-дебело, страничните кори на вратите, както и по-дебели предни колонки.

Тогава шума беше намален с близо 50 процента. Това е описано много подробно в двете ревюта, които съм посочил по-горе в темата.

 

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Шумоизолация би могла да бъде добавена . 

Аз съм с П4 3.8бензин и също е доста шумна , в никакъв случай шума не е от ДВГто  (все се оглеждам , дали не съм си забравил отворен прозорец ;) ) . Сондирам мнения , къде да го връча , та да го разглобят и облепят .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Може да е облепи разбира се. Обаче трябва да се направи от хора, които разбират от това. Ако има изобщо в БГ такива.

Имали сме много случаи на самоделно облепване с частични резултати.

Преди години и аз бях обезшумил една от колите си, но постигнах нетърпим за ухото шум в ниските честоти.

Трябваше да преправям доста неща, за да се постигне задоволителен резултат.

Основния проблем на по-старите автомобили на Мицубиши е тънкото предно стъкло, малките колонки на вратите и корите на предните врати от където идва шума.

 Уплътненията също са много важни.

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...