Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Проблем!


MISHO

Препоръчано мнение

Здравейте.....от 1 месец имам Каризма и имам голям проблем, Скъсах агренажен ремък и блокирах мотора.Набавил съм всички части но не мога да намеря разпределителен вал.Нито нов, нито вт. ръка.Ако някой знае къде да намеря, моля -пишете ми, мотора е 1.9 ТДИ..................

 

От модератора : моля, пишете с малки букви и по четливо.......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ЗДРАВЕИТЕ..ОТ 1 МЕСЕЦ ИМАМ КАРИЗМА И ИМАМ ГОЛИАМ ПРОБЛЕМ С НЕЙА.СКАСАХ АГРЕНАЖЕН РЕМАК И БЛОКИРАХ ДВИГАТЕЛИА.НАБАВИЛ САМ ВСИ4КИ 4АСТИ НО НЕМОГА ДА НАМЕРИА НИКАДЕ РАЗПРЕДЕЛИТЕЛЕН ВАЛ.НИТО НОВ НИТО ВТОРА УПОТРЕБА.АКО НИАКОИ ЗНАЕ КАДЕ МОГА ДА НАМЕРИА МОЛЙАВИ ПИшЕТЕ.ДВИГАТЕЛИА МИ Е 1900 ТДИ........................... спешно!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

Лошо за ремъка, дано се оправи!

 

Но виж си правописа, колега, наблегни на употребата на буквите Я и Ъ. Ако не си сигурен, вземи си един речник и така пиши! :119: Има чужденци които пишат значително по-грамотно, а на това отгоре знаят още 3-4 езика също така добре!

 

:icon_doh:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Лошо за ремъка, дано се оправи!

 

Но виж си правописа, колега, наблегни на употребата на буквите Я и Ъ. Ако не си сигурен, вземи си един речник и така пиши! :119: Има чужденци които пишат значително по-грамотно, а на това отгоре знаят още 3-4 езика също така добре!

 

:icon_doh:

Много се извинявам за правописа, но за първи път пиша на кирилица. Не съм много добър с компютрите.

 

Редакция: Не използвайте само главни букви!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мотора ти е от Рено ............става от Рено 19, 21,Megan .... и т.н. Мотора е F8QT.......

Да, знам. Обиколил съм с вала навсякъде и не е същият. И по номера на двигателя го поръчвах и ми пращат друг.

 

Редакция за последен път: На клавиатурата на първата колона от ляво, третият клавиш отдолу нагоре - натисни го и така ще пишеш с малки букви. Няма да ти се редактират повече мнения!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Наи добре се свържи с Мирослав, тук в форума, или изчакаи малко сигурен съм че ще види темата и ще ти каже.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...