Премини към съдържание

Можете ли да ми кажете дали този модел има Abs?


izk

Препоръчано мнение

Здравейте,

 

харесал съм си отново един колт, 1999 година, 1,3 ( за жалост тези са най разпространени тук, но и това ме устройва перфектно ), нов внос от Италия. Казват ми, че е закупено от магазин на Тойота там (може да са имали предвид магазин на Митсубиши, и да са се объркали незнам), на много малко километри е, има (уж истински) талони за технически прегледи в Италия, книжки и т.н. Колата е пръсната наново с боя, но малко немърливо според мен поне, казаха че така са я взели и са я освежавали там, предполагам е възможно това (примерно градушка ама знае ли човек). Но това да са и кусурите както се казва :)

 

Номерът на рамата е: JMBMNCJ1AWU008313

 

друго което записах е: CJ1AMNDEL6 двигател 4G13

 

Погледнах VIN декодера от сайта, но не мога да се ориентирам нещо. Като направих оглед на колата не видях системата за ABS, а се твърдеше че колата има. Човека който я продаваше ( от Автокъща) не можа да потвърди дали има или не, погледна почуди се и каза и че според него май няма :( . После пишеше, че има и Airbag, но по волана не личеше да има такъв (нямаше никакъв надпис), както и на мястото до шофьора, над жабката отвново нищо не пишеше, и си беше едно цяло, в смисъл когато има Airbag е някак "изрязано" мястото където се намира възглавницата.

 

Не съм специалист, може и да греша, затова ще съм Ви адски благодарен ако ми кажете повече инфо за този модел и възможно ли да е няма ABS и Airbag?

 

Благодаря предварително на всички.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз не разбирам много но от VIN декодера се вижда първо че автомобила е 95г., а дали има ABS...?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз не разбирам много но от VIN декодера се вижда първо че автомобила е 95г., а дали има ABS...?

 

02.98 е датата на производство. Ти защо помисли че е 95?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Успях от ето тук:

 

http://www.avtodostavka.ru/003_002.html

 

да си разчета напълно VIN кода, да 98 е производство ( буквата W ). Първа регистрация 99 год.

 

Изглежда е някакъв базов модел и е поорязан откъм екстри :(

А все си мислех, че няма такива Митсута :) както и да е, благодаря на BАlexandrov за бързият отговор.

 

Май ще чакам пак за друга оферта :) ама се ядосвам, вече 6 месеца не мога да си намеря Колт :(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не разчитай на пълна точност на такова декодиране - имат значение и цифрите, затова си е направен декодера.

Виж тази тема http://www.mitsubishibg.com/forum/index.ph...ost&p=31799

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...