Премини към съдържание

Гласувайте


Препоръчано мнение

Гласувате Братя в :BGtop.net: че нашият Форум малко изостава някакви си Фордове ни водят :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Вече го направих. :D Утре пак...и така докато минеме пред фордовете да ме прощават.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

И аз гласувах :D много ми хареса мнението на Теди, че форума е феномен или по-точно хората във форума са феномен :D аз за по-точна дума не се сещам, още немога да си обясня как се събраха толкова свестни хора на едно място? Който може да ми отговори ....аз нямам думи :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето го........ :D http://bgtop.net/?q=mitsubishibg.com :D

Отиваш после на "Вашето мнение" и от там вече ще се оправиш...... :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_dance: Сложих и аз едно мнение.Вярно малко сме тези с MITSUBISHI ,но определено качеството е по важно от количеството. А форума ни е НЕНАДМИНАТ :first: :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз гласувах :D

Big Boss, нищо чудно как се събраха толкоз свестни хора :D

Просто свестните хора избират свестни неща (свестна кола, свестен форум, свестни приятели и т.н.) :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ПУСНАХ СИ ГЛАСА :first:

НЕМОЖЕ ФОРД ДА БЪДЕ ПРЕДИ НАС !!!

А ЗНАЕТЕ ЛИ ЗАЩО СЪЩЕСТВУВА ВСЕ-ОЩЕ МАРКАТА ФОРД ?

ЗАДА ИМА ПО-СКАПАНИ КОЛИ ОТ ОПЕЛ !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Защо нашият сайт беше над 9,03 а сега е 8,93 кой може да го обясни или някой ни реже :icon_box:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ми щото някой гласува против нас :icon_box: яд ги е че имаме най-якия форум :icon_box: аз пък гласувам през ден два защото съм убеден че това е най-добрия форум не само в България :D :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, малко ме е срам да си призная :icon_blush: , но днес освен с рейтинг 10(отличен) гласувах за всички други форуми с по-голям от нашия рейтинг с 1(ужасен). Знам че не е спортсменски, не е хубаво това което направих, но не мога да се примиря с мисълта че някакви Ford-ове са преди нас.

Както казах, срам ме е от това, но утре пак ще гласувам против всичи които имат по-голям рейтинг :icon_box: защото mitsubishibg.com е :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не е чак толкова важно колко са гласували против нас,аз гласувам за тези които заслужават и с колкото заслужават! :D

По-важното е, че форума се разраства и набираме все повече популярност :D а още по-хубаото че и форума си е :first: и го доказваме все повече и повече,

както казах на бигбоса преди няколко дена,значи преди 20 дни четох точно статия за форумите в БГ в вестник труд,нашия също се спомена някъде из редовете,което е супер,щото примерно нищо не видях за хонда(колкото и жал да ми стана,понеже съм им фен)а там са регистрирани около 700 души,което е все пак нещо :D

някой ден и ние ще сме :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Гласувате ли ,че винаги като отворя нашият саит ;Ама много добър сайт ;все му е паднал рейтинга .Инякой от конкуренцията ще :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...