Премини към съдържание

Съединител


bonevsy

Препоръчано мнение

Дойде и този момент :icon_crying:

Като си карам на 3 или на 4 предавка и подам рязко газ ,оборотите се дигат а колата набира бавно.Съединителя повлича.Мисля си че няма какво да е друго.Казвайте каква марка трябва да търся и ориентировъчни цени.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

По принцип Sachs, LUK, Lucas, Ferodo, ... и мн. др. ама има много хляб за спор кой е най- добър. Цени... както винаги - как ги намериш. Успех.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

По принцип Sachs, LUK, Lucas, Ferodo, ... и мн. др. ама има много хляб за спор кой е най- добър. Цени... както винаги - как ги намериш. Успех.

Дайкин (Dajkin) са най добрите на БГ пазара с изключение на оригиналните, японски са............. :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дайкин (Dajkin) са най добрите на БГ пазара с изключение на оригиналните, японски са............. :rolleyes:

 

Къде да търся тази марка?

Кажи някаква ориентировъчна цена.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Къде да търся тази марка?

Кажи някаква ориентировъчна цена.

Аз си ги поръчвам от агента и той ми ги носи директно при мен...............иначе около 400лв. всичко ( с лагер Койо)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...
Аз си ги поръчвам от агента и той ми ги носи директно при мен...............иначе около 400лв. всичко ( с лагер Койо)

 

 

Днеска проверявах за съединители в един специализиран магазин и ми казаха че само за марката VALEO ми дават гаранция че са истински.Другите,включително и за DAYKIN били под съмнение дали са такива или са някъде от Taiwan,Dubai и т.н.Вносителите били араби и било :argue:

Сега се чудя какво да правя.

Иначе за комплект VALEO ми искат 355 лв.

А арабите дадаха цена за DAYKIN 390 лв.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днеска проверявах за съединители в един специализиран магазин и ми казаха че само за марката VALEO ми дават гаранция че са истински.Другите,включително и за DAYKIN били под съмнение дали са такива или са някъде от Taiwan,Dubai и т.н.Вносителите били араби и било :argue:

Сега се чудя какво да правя.

Иначе за комплект VALEO ми искат 355 лв.

А арабите дадаха цена за DAYKIN 390 лв.

Аз работя с Дайкин от 2 години и досега не см имал оплаквания........както ти си решиш....... :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз работя с Дайкин от 2 години и досега не см имал оплаквания........както ти си решиш....... :icon_bye:

 

Кой ти ги доставя,арабите ли или някои друг вносител?

Какво ще кажеш за марката VALEO?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Вчера си взех :mitsu-smiley: от ремонт.

Смениха ми феродовия и притискателния диск.Лагера нямало нужда,бил перфектен.Така каза монтьора.Аз му имам доверие затова не купих лагер.Сложих дискове VALEO защото само за тях ми дадоха гаранция че са истински.

Засега(след изминати 70 км.) няма проблем,колата се държи перфектно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добър избор си направил, VALEO е добра марка за съединители, още повече, че са ти дали гаранция, че е истински!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вчера си взех :mitsu-smiley: от ремонт.

Смениха ми феродовия и притискателния диск.Лагера нямало нужда,бил перфектен.Така каза монтьора.Аз му имам доверие затова не купих лагер.Сложих дискове VALEO защото само за тях ми дадоха гаранция че са истински.

Засега(след изминати 70 км.) няма проблем,колата се държи перфектно.

при кои маистор ходи колега?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

при кои маистор ходи колега?

 

Ходих при Митко.Само това име му знам.Работи в един гараж в над родилното в Хасково.Според мен е доста в час и е съвестен.Не го познавам отдавна но с такива впечатления останах.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...