Премини към съдържание

Колко струва Carisma 2005


mobitrade

Препоръчано мнение

Здравейте,

намерих в Австрия Мицубиши Каризма 2005г. на 16000 км. , мотор 1.6 , тунинг и супер ляти джанти. Колко според вас струва такава кола? На мен много ми хареса и мисля да си я купя. Но никъде не намирам цена за нея. Ще ви бъда благодарен ако ми помогнете.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

намерих в Австрия Мицубиши Каризма 2005г. на 16000 км. , мотор 1.6 , тунинг и супер ляти джанти. Колко според вас струва такава кола? На мен много ми хареса и мисля да си я купя. Но никъде не намирам цена за нея. Ще ви бъда благодарен ако ми помогнете.

 

Каризми не намерих но Спейса е същата кола горе долу. Бензина 1.6 е с една идея по-евтин но не очаквай под 9-10000 евро.

 

? 11.490,-39.267 km03/200575 kW / 102 PSMitsubishi Space Star 1,9D DIAM

GRAU, Diesel, ABS, Elektr. Fensterheber, Elektrischer Spiegel, Gebrauchtwagen-Garantie, Klima, Nebelscheinwerfer, Seitenairbags, Servolenkung, Wegfahrsperre, ZentralverriegelungA-4017 Linz

 

 

6 Bilder? 12.599,-35.000 km09/200575 kW / 102 PSMitsubishi Space Star 1,9 DI-D Diamondline

Grau Metallic, Schaltgetriebe, Diesel, ABS, Airbag, Beifahrer Airbag, Bordcomputer, Elektr. Fensterheber, Klima, Nebelscheinwerfer, Seitenairbags, Servolenkung, Wegfahrsperre

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

 

ми някъде 9000-10000 евро според мен трябва да струва. За сравнение моята я купих за 8.5 к евро и е 2004г. на 49000км. Взех я тази пролет със същия двигател е - 1.6 MPI. :icon_dance:

:icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

 

ми някъде 9000-10000 евро според мен трябва да струва. За сравнение моята я купих за 8.5 к евро и е 2004г. на 49000км. Взех я тази пролет със същия двигател е - 1.6 MPI. :icon_dance:

:icon_bye:

Благодаря Ви за информацията , ще ми бъде полезна.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Моля за компетентен отговор на моя въпрос-Нормално ли е Каризма дизел 2003 година(115коня) да струва 10.000 лева?

 

 

 

Ами не мисля че е възможно, аз си купих каризма 97 за 10000 от германия. С много екстри но на 90 000 км и с подмяна на предните амортисьори + подмяна на ел. инсталацията и акумулатора и 1 година гаранция.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Моля за компетентен отговор на моя въпрос-Нормално ли е Каризма дизел 2003 година(115коня) да струва 10.000 лева?

 

 

Точно в Бургас има една такава, със същите данни дето си посочил и първоначалната цена беше към 12 хиляди и нещо - това от преди 3 месеца. Напоследък цената е 10000, ако не са я продали вече. Гледал съм я и беше страшно занемарен салона й, внос от Гърция. Не съм убеден че дори е 115 к.с, въпреки че за толкова я афишират.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...