Премини към съдържание

Номер на част - bluetooth модул


samoleta

Препоръчано мнение

Здравейте, колеги! Проблема ми не е рядко срещан - прецакан bluetooth модул. Искам да го сменя, но не намирам същия. В нета разрових и за моята кола (Lancer от 2009г.) излиза един номер, а аз намирам само модули с други номера, но на вид са идентични. Дали някой знае, ще работи ли модул от друг модел кола? Номера, който намирам за моята кола (не съм свалял модула още) е 8785A010, модула който срещам най-често е 8785A084. Предварително благодаря на отзовалите се!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не си заслужава да се занимаваш с този дървен блутумодул. Освен ако твърдо държиш на оригиналната визия, ти препоръчвам да дадеш не повече от 50лв.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На твоята кола ще работи всеки модул от кола без USB. На снимка ще го познаеш по липсата на такъв порт. Но първо пробвай да го отремонтираш. Няма гаранция, какво ще е състоянието на новият, а и колко време ще работи. Има и друга опасност - попадна ми модул, заключен от собственика на колата. Голямо приключение е отключването му. Прочети темата.

http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=39551&pid=359853&st=0entry359853

Редактирано от kesten
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...