Премини към съдържание

Смяна на акумулатор


bordeaux

Препоръчано мнение

Здравейте колеги,предстои ми смяна на акумулатор на Колт 6 2009 със старт-стоп система.Сегашния е фабричния MN148850,(пали си перфектно,но спря да работи старт-стоп) спрял съм се на Varta Blue EFB, 60Ah.Интересува ме има ли нещо специфично като препрограмиране при смяната или си е стандартна процедурата.Благодаря

Редактирано от bordeaux
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Весела Коледа и от мен!!! И мен ме интересува този проблем карам Мицубиши колт 1.1 75к.с. 2011г. Купих я преди 3 год. със сменен обикновен акумулатор и старт стоп системата никога не е работила при мен, мислех че са я изключили по някакъв начин софтуеърно но явно е заради акумулатора. Проблем ли е да караш с обикновен и дали динамото го зарежда пълноценно иначе старт стоп въобще не ми трябва:)Благодаря предварително за отговорите!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз го смених с нов EBF Varta.Заработи си старт-стоп система и всичко е наред.Замяната би трябвало да се само с подходящия акумулатор (EFB или AGM), другите ще заминат бързо

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз го смених с нов EBF Varta.Заработи си старт-стоп система и всичко е наред.Замяната би трябвало да се само с подходящия акумулатор (EFB или AGM), другите ще заминат бързо

Точно това се чудех и аз вече трета година го карам с обикновен акумулатор и определено не беше нов като я купих. Като замине ще му мислим :) Весело посрещане на новата година от мен!!! НАЗДРАВЕ:)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Най-вероятно е изключена системата софтуерно,иначе поне веднъж ще се да сработи.Лятото след дълъг път, въобще при условия за добро зареждане.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...