Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Помощ за OUTLANDER II 2.2, 156к.с.


Препоръчано мнение

Здравейте колеги, преди две седмици започна да ми пресветва чека и от два дена светна за постоянно. На няколко пъти колата не искаше да запали, закачихме я с един приятел на OBD II и даде следните грешки:Р2408,Р1351,Р0193,Р1166 доколкото успяхме да ги разчетем, всичко се въртеше около горивото и горивния филтър. Първата ми работа беше да сменя горивния филтър, но пак светна чека и даде грешки Р2408 и Р0193 и съответно колата продължи да си пали и гасне когато си поиска. Ще съм Ви много благодарен, ако някой ми разясни за какво става въпрос или ме насочи към кого да се обърна в Пловдив.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

P2408 - Fuel cap sensor/switch - circuit

P0193 - Fuel rail pressure sensor (B1) - circuit high

 

Нещо електрическо ще е изглежда и се появяват неизправности по сензорите. Така разчитам аз описанията на грешките в MotorData.

Редактирано от СтоянБ
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В Пловдив ти е лесно, Милен /Milen_Z/ ги чува нещата и ще ти реши проблемите. Обади му се да се разберете, има телефон в профила -Моят сайт

Редактирано от milenjs
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В Пловдив ти е лесно, Милен /Milen_Z/ ги чува нещата и ще ти реши проблемите. Обади му се да се разберете, има телефон в профила -Моят сайт

Благодаря ти, явно това е човека препоръчаха ми го и от друго място, ще му звънна още утре.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти, явно това е човека препоръчаха ми го и от друго място, ще му звънна още утре.

Оказа се,че предишния собственик (Италианец) е чипосвал колата и от там едни кабели са окъсявали и датчика е давал грешка, от там и клапана на горивната рейката е спирал притока на гориво.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...