Премини към съдържание

Помощ за OUTLANDER II 2.2, 156к.с.


Препоръчано мнение

Здравейте колеги, преди две седмици започна да ми пресветва чека и от два дена светна за постоянно. На няколко пъти колата не искаше да запали, закачихме я с един приятел на OBD II и даде следните грешки:Р2408,Р1351,Р0193,Р1166 доколкото успяхме да ги разчетем, всичко се въртеше около горивото и горивния филтър. Първата ми работа беше да сменя горивния филтър, но пак светна чека и даде грешки Р2408 и Р0193 и съответно колата продължи да си пали и гасне когато си поиска. Ще съм Ви много благодарен, ако някой ми разясни за какво става въпрос или ме насочи към кого да се обърна в Пловдив.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

P2408 - Fuel cap sensor/switch - circuit

P0193 - Fuel rail pressure sensor (B1) - circuit high

 

Нещо електрическо ще е изглежда и се появяват неизправности по сензорите. Така разчитам аз описанията на грешките в MotorData.

Редактирано от СтоянБ
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В Пловдив ти е лесно, Милен /Milen_Z/ ги чува нещата и ще ти реши проблемите. Обади му се да се разберете, има телефон в профила -Моят сайт

Редактирано от milenjs
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В Пловдив ти е лесно, Милен /Milen_Z/ ги чува нещата и ще ти реши проблемите. Обади му се да се разберете, има телефон в профила -Моят сайт

Благодаря ти, явно това е човека препоръчаха ми го и от друго място, ще му звънна още утре.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти, явно това е човека препоръчаха ми го и от друго място, ще му звънна още утре.

Оказа се,че предишния собственик (Италианец) е чипосвал колата и от там едни кабели са окъсявали и датчика е давал грешка, от там и клапана на горивната рейката е спирал притока на гориво.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...