Премини към съдържание

Динамо за Galant 2.5


Препоръчано мнение

На едно приятелче се е прецакал алтернатора на галанта - MD 336781. Някой да знае да се продава такъв втора ръка работещ за да го зарадвам максимално бързо :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако е 100А, трудна работа, но кажи какво точно се е прецакало, аз моя го отремонтирах от 2 сериозни проблема и мога да дам насоки. Доколкото знам 80А стават все пак, но трябва да са от 2.5 Галант, незнам обаче колко време би издържал.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Изгорял диоден блок и още по лошо - статорна намотка. Намерих едно 2-ра употреба, днес би трябвало да дойде, дано всичко е ОК. Иначе колега ми предложи ново на добра цена.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това е неприятно, моето динамо ме остави по този начин насред път в Пампорово - там м/у другото има много добър майстор, който ги прави както трябва - драмата беше пълна.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Разликата там за ампеража е от това дали е автоматик галанта или ръчка логично на автоматика е 100 ампера. Иначе има как да се сложи вътрешност от пинин динамо и става опитвано е.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...