Премини към съдържание

Стрелка на гориво


Препоръчано мнение

Здравейте имам проблем със стрелката за горивото при включена и изключена кола стрелката стой до където е стигнала така да се каже но другите стрелки след иклучване падат до долу и се мести много бавно когато заредя

някой има ли идея какво трябва да се направи как да се ремонтира благодаря предварително

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте имам проблем със стрелката за горивото при включена и изключена кола стрелката стой до където е стигнала така да се каже но другите стрелки след иклучване падат до долу и се мести много бавно когато заредя

някой има ли идея какво трябва да се направи как да се ремонтира благодаря предварително

И автомобила е ? Модел, година.

 

Редакция - Галанта винаги си показва количеството на горивото и след зареждане бавно се вдига стрелката.

Редактирано от sunnyboy115
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Митсубиши спейс рънер 2001

Мъчех се да я мръдна и се мести много трудно в сравнение с останалите и кадето я сложа там си остава апък другите се връщат и в момента така я оправих че ми дава че няма грам гориво съмнява ме че самото моторче се е прецакало но не зная от къде мога да взема нова

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На повечето,даже може и всички Мицубишита стрелката не пада след изгасяне на мотора.Остава на нивото което показва.

И на моята каризма се вдига много бавно след зареждане.Винаги е била така.Скоро обаче заби в едно положение,и ми направи впечатление чак като светна лампата за гориво.Поплавъка си отчита ,но със самата стрелка се случи нещо.Имах един свален километраж и я смених само нея.Получи се,пак си отчита по старому.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На повечето,даже може и всички Мицубишита стрелката не пада след изгасяне на мотора.Остава на нивото което показва.

И на моята каризма се вдига много бавно след зареждане.Винаги е била така.Скоро обаче заби в

едно положение,и ми направи впечатление чак като светна лампата за гориво.Поплавъка си отчита ,но със самата стрелка се случи нещо.Имах един свален километраж и я смених само нея.Получи се,пак си отчита по старому.

И при мен е така но не мога да намеря самата част трябва да потърся от някоя цяло табло ако има

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Трябва ти табло от модел със същия двигател.Ако намериш ефтино някое или трябва да го разглобиш ,да снимаш отзад захвата и да търсиш от друго Мицубиши.

Аз имам табла само от каризма 2-3 модела,но нямам идея дали е същото

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Така трябва да си работи - дори и при изваден ключ си показва колкото има. Явно при японките е така, имам и хонда лого и при нея е така.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...