Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Покупка на Аутлендър 2011+


Препоръчано мнение

Привет на всички,

 

Трябва ми съвет за тези коли. По-конкретно ме интересува дали са надеждни от към автоматик,двигател и други, евентуално как се разбират с газ (само идея е).

Преди имах Галант, от който бях супер доволен, но за съжаление доста остаря и се разделих с него. Все още гледам, че си го търкалят де.

 

My link

 

или това е по-добрия вариант

My link

 

Изчетох повечето теми за Аутлендъра по въпроса , като цяло мненията са доста размити и се обърках затова пускам тази тема.

 

Предварително благодаря за отделеното време и коментари.

 

ПС - бих се яхнал пак на Митсу, но да видим.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за коментарите.

 

Започвам да давам заден ход като чета :) или поне за 2,4 с автоматика. ЦВТ-то като цяло не ми харесва по-принцип. Имах кола с такава кутия и не ми харесваше.

 

А варианта 3.0 не е ли по-добре? Поразрових за него и излиза, че е с 6 степенен автоматик нормален на JATCO, може би JF61E, който е надежден и се ползва и от Нисан мисля.

Поне мисля да се разходя да го видя.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да колата е от Канада. С нормален автоматик е който навсякъде пише, че е здрав и хубав.

Като цяло колата ми хареса и я взимам пък каквото дойде. Двигателя работи много тихо и спокойно, автомата включва без ритане и тн.

Абе като цяло както със всяка нова кола (втора ръка)- риск. Имам сервизното ръководство ако закъсам.

 

Благодаря на всички за мненията за колата.

 

Не намерих списък във форума с магаини за части,консумативи и т.н, както и къде да се сложи газ евентуално от някой, който знае какво прави. Ако може да помогнете с инфо ще е супер.

 

Пс - в момента съм със Форестър 2.0хт (ще остане за калта и гората), за който мненията също бяха, че не става за газ и му горят клапани и кво ли още не - пък си го търкалям вече 40-50к км безгрижно.

 

Благодаря отново на всички. :mitsu-smiley: :icon_thumbup:

Редактирано от Meto-di
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...